2733
2734
عنوان

شوهرم همیشه قهر میکنه

453 بازدید | 35 پست

سلام شوهرم ۴۸ سالشه همش جنگ و دعوا میکنه و کلی فحش بهم میده در آخر قهر هم میکنه. 

رختخوابش رو جدا میکنه. 

این قهر کردنه کلافه م کرده. ما جایی زندگی می‌کنیم دور از خانواده هامون. فقط همو داریم فقط قهر میکنه. با خانوادش هم همیشه قهره از همون بچگی . همیشه تنها   و دور از خانواده خودش زندگی کرده . 

من چرا باید زجر بکشم نمیدونم. کسی میدونه با این مرد گنده چکار کنم. بچه نداریم خودم ۳۸ سالمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واااااای مثل شوهر منه

درکت میکنم

من خیلیییی بهش گفتم. وقتایی که خوبیم باهم قرار میذاریم قهر نکنیم ولی باز میزنه زیرش.

واکنش شماچیه گلم؟

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2738

حتما اسمش میزاشن قمبرک ...مرد چیه قهر کنه

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

یه چیزی بکم شاید مسخره باشه اما من خیلی دوس داشتم وقتی نامزدم قهر میگرد😄😄😄😄.نمیدونم چرا اما قشنگ احساساتی میشدم انگار یه بچه قهر کرده باشه 

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی
قهر میکنه شما برا اشتی پیش قدم میشی یا خودش

بعضی وقتا من ولی بعضی وقتا خودش خسته میشه با درخواست چیزی شروع به حرف میکنه مثلا میگه قبض برق رو یادت نره پرداخت کنیم

2706