2737
2739
عنوان

یه تیکه آهنگی که حرف دلته ...

| مشاهده متن کامل بحث + 4021 بازدید | 315 پست

🔴🔴وقتی که بن بست غربت/سایه سار قفسم بود🔴🔴

🔴🔴زیر رگباااار مصیبت/بی کسی تنها کسم بود🔴🔴

ابی

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عالی😍

یه روزی یه روزگاری حرف بین ما نگاه بود،عشقو نقاشی میکردیم نقش ما خورشید و ماه بود

بعداز اون واژه نوشتیم جملمون ستاره چین بود مثل دریا آبی بودیم معنی زندگی این بود

سوختمو سوختمو ساختم هرچی داشتم به پات باختم کاش تو رو از روز اول مثل امروز میشناختم

آخه عشق یعنی شکستن .عاشقانه سرسپردن .دل سپردن به سرابه در سکوت خویش مردن😔  

2738
هربار این درو محکم نبند نرو 😐   حرف دلم آخه دوس ندارم درو محکم ببندنو برن 😁😁😁😁😁

واااای خدا خیلی باحالی❤

حالا درسته هر گُل یه بویی داره ولی شما دیگه همه ی گُلا رو بو نکن                  پیرو متن مدرک تحصیلی: زرنگ اونیه که همه میگن ولش این تو باغ نیس در صورتی که همون صاحب باغه😎

عطر حرفهای قشنگت ، عطر یک صحرا شقایق

تو همون شرمی که از اون سرخه گونه های عاشق

شعر من رنگ چشاته

رنگ پاک بی ریایی

بهترین رنگی که دیدم

رنگ زرد کهربایی

من و گنجشکهای خونه

دیدنت عادتمونه

به هوای دیدن تو

پرمیگیزیم از تو لونه

تا بیای که مثل هر روز برامون دونه بپاشی

من و گنجشکها میمیریم

تو اگه خونه نباشی

حالا درسته هر گُل یه بویی داره ولی شما دیگه همه ی گُلا رو بو نکن                  پیرو متن مدرک تحصیلی: زرنگ اونیه که همه میگن ولش این تو باغ نیس در صورتی که همون صاحب باغه😎
مثله یه کوریم که عصا شو داده به دست یه کرم شب تاب😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂🤣🙃🤣🤣

غلط کردی عاشق شدی لعنتی غلط کردی این پرده رو دست زدی ی رویا ازت تو سرم داشتم غلط کردی به رویاهام دست ...

چه خشن😎

همه خوابن من فقط اینجام😂😂😂

نشکن دلمو....بخدا آهم میگیره دامنتو یه روز....

نگو بی خبری...نگو نمیدونی دلم پره یه نفرین سینه سوز...😞

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
2706