2737
2739
عنوان

نظر بدد لطفاً

250 بازدید | 48 پست

من امروز روز خاستگاریم بود پسره از اقوام دور پدرم هست و باهم هم رفت آمد کم و بیش داریم گفت که شرایطش اینه که پایان این ماه یعنی آبان عروسیمون باشه یعنی یک ماه نامزد باشیم قراره برای کارش که تاجر محصولات آرایشی هست ببره لندن منم قبول کردم به نظرتون کار خوبی کردم!!!

تعداد رای : 20
نظرسنجی
بله
6
30%
به باد فنا رفتی
7
35%
موقعیت از این بهتر بشین صداش رو هم درنیار
7
35%
از خریت تا حریت تنها یک نقطه فاصله هست چه آدمایی که یه روز ه حر کربلا میشن و چه عالم هایی که با یه کار کوچیک خر روزگار میشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بخاطر همین فقط قبول کردی؟

از جایی که میشناسمشون هم اخلاق خوبی داره هم سربه زیره و هم اهل کار

از خریت تا حریت تنها یک نقطه فاصله هست چه آدمایی که یه روز ه حر کربلا میشن و چه عالم هایی که با یه کار کوچیک خر روزگار میشن
2740
تو یه ماه چطور میخوای بشناسیش آخه؟ بعد ۱۰ سال یه سریا هنو نتونستن طرفشونو بشناسن حس میکنم فقط بخاط ...

عزیزم چنان هم بی خاستگار نبودم به خاطر اینکه پدرم نظامیه عکسر شون از خانواده های خوبین ایشون چون فامیلمون بود و می‌شناختیم برای همین

یک ماه ؟ فکر نمیکنی باید همدیگه رو بیشتر بشناسید

یعنی قبول نمی کردم باید!!