2733
2739
عنوان

نظر بدد لطفاً

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 48 پست

[QUOTE=109363471]نمیخوای ببشتر بشناسیش؟[/QUOTE

گفتم که قبلاً رفت و آمد کم و بیش داشتیم

از خریت تا حریت تنها یک نقطه فاصله هست چه آدمایی که یه روز ه حر کربلا میشن و چه عالم هایی که با یه کار کوچیک خر روزگار میشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودت که اینجور میگی پس اوکی  ولی من بنظرم اینجوری خوب نیست

یعنی قبول نمی کردم باید نکنه خیانت کنه یا دست بزن داشته باشه😓😓😓

از خریت تا حریت تنها یک نقطه فاصله هست چه آدمایی که یه روز ه حر کربلا میشن و چه عالم هایی که با یه کار کوچیک خر روزگار میشن

وقتی هرکس نظر میده شماقبول نمیکنی و حرف خودتو میزنی و همش میگی پسر خوبیه پس نظرسنجی برای چیه.

درسته شناخت داری و آشناست ولی هنوز وارد زندگی مشترک نشدی.از باطنش خبر نداری .یک ماه شاید کم باشه

به عنوان فامیل درست میگی، میشناسیش به عنوان همسر چطور؟

نه وای 

2740
نه چه ربطی داره ، بعد تازه سنتم که کمه هنوز وقت داری ولی خب دیگه قبول کردی 

می بینی همش تقصیر مامانم و خواهرمه از بس تو گوشم یاوه خوندن قبول کردم تورو خدا دعاکن 

🤭🤷🏼‍♀️

چه کنم که لعنت بر خودم دیگه گذشته کاش قبلش می گفتم یکم چشم و گوشم رو باز می کردین فکر کنم به باد فنا رفتم به هرحال دیگه باید رسمی کنیم اگه بزنم زیرش پدرم از وسط نصفم می کنه

می بینی همش تقصیر مامانم و خواهرمه از بس تو گوشم یاوه خوندن قبول کردم تورو خدا دعاکن 

امیدوارم بهترین اتفاقات بیوفته ، ولی اگه میتونی بهم بزن بخاطر خودت میگم چون تو این سن میتونی درس بخونی پیشرفت کنی رو پای خودت وایسی اما به هرحال بجزاینا برات آرزوی دلخوشی امنیت و آرامش دارم

امیدوارم بهترین اتفاقات بیوفته ، ولی اگه میتونی بهم بزن بخاطر خودت میگم چون تو این سن میتونی درس بخو ...

کاش می‌تونستم 😖😖😖😖😖اگه بهم بزنم بابام بابام نمیزاره راستش یه طرف ماجرا به زور بابامه⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩

کاش می‌تونستم 😖😖😖😖😖اگه بهم بزنم بابام بابام نمیزاره راستش یه طرف ماجرا به زور بابامه⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️ ...

عیبی نداره ناراحت نباش ، انرژی منفی هم نده ،مثبت باش اتفاقای خوب بیوفته،درستم میخونی؟

عیبی نداره ناراحت نباش ، انرژی منفی هم نده ،مثبت باش اتفاقای خوب بیوفته،درستم میخونی؟

اینجا قطع میکنم راستش نمی دونم⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩اونجا میشه ادامه داد یا نه کاش میشد شادی قبل خاستگاری رو داشتم وقتی که هنوز نمی دونستم کاش ای کاش 

2706