2733
2739
عنوان

چطوری بر اعصابم مسلط باشم خانمهای بچه کوچیک دار

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم مشکل از خودته مطمینا خیلی تو خوبه داد و قال و بکن نکن میکنی و دیگه هیچ تاثیری نداره .

من بچه ندارم ولی بچه اطرافم زیاده هیچ وقت به کار بچه به عنوان اذیت کردن نگاه نکن بچه پاکه اصلا دنبال ازار و اذیت نیست هر کاری هم بکنه که از نظر شما بده برای اون ‌کسب تجربه س .کارای بد بچه رو خوبی ببین 

2738
از لحاظ تربیتی میگی؟؟ خوب چیکار کنم به نظرت برم مشاوره؟

به نظرم هرچي الان بكاري بعدا درو ميكني مخصوصا وقتي دوتا پشت هم داري بايد هرچي ميتوني انرژي بزاري روشون فكر خونه زندگيتو مهمون بازي نباش در ضمن شوهرتم با خودت همراه كن كه هم رابطتت با اون خوب باشه و محبتتونو بهم داشته باشين هم ا بتونه كمكت باشه و همه مسئوليت روت نباشه 

اگه من الان یه عکس از خونم بگیرم میگی چه زن شلخته ایم، ولی خدا شاهده هر روز صبح خونه رو جمع و جور میکنم، شب این وضعی میشه ، دخترمم دوسال و نیمشه و الان داره کارتون میبینه ودرحالی که من دارم از سر درد و بی خوابی غش میکنم، ولی با این حال هزار بار خداروشکر میکنم بخاطر وجودش و بیخیال این اشفتگیم  

خدا واست حفظشون کنه گردنشون درد نمیکنه از فاصله نزدیک رو به بالا به تلوزیون نگاه میکنن؟

والا از دستشون زدیم بالا.. تلویزیونو داغون کرده بودن. اکثرا میان میشین رو مبل الانم اومدن نشستن. از اینحا بهتره

والا از دستشون زدیم بالا.. تلویزیونو داغون کرده بودن. اکثرا میان میشین رو مبل الانم اومدن نشستن. از ...

عزیزم تو پست دیگه هم بهت گفتم خواهش میکنم بچه هاتونو زیاد دعوا نکنین نتیجشو تو بزرگسالیشون میبینین یا بچه دلنازک و زودرنج و بدون اعتماد بنفس بار میاد یا لجبازو یکدنده 

2706