2733
2739

خانمها من میخوام.. یه برنامه ای تو زندگیم داشته باشم. ذهنم آشفتش چیکار کنم به نظرتون.

دو تا شیر به شیر سه و نیم و دو نیم ساله دختر و پسر که اصلا با هم نمیسازن و من همش دعواشون میکنم. بچه هام ازم حساب نمیبرن..نمیدونم کم اوردم انگار ذهنمو فکرم خستس.. خودمونم تنهاییم. نمیدونم تنهایی بهتره یا تو جمع بودن با شوهرمم همش دعوام میشه.. همه جارو تمیز میکنم بجه ها میریزن میپاشن دعواشون میکنم. دخترم امروز گوشیمو زد زمین انقدر داد زدم داشتم سکته میکردم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم فقط شمانیستی که اینجوری من یه نوزاد4ماهه دارم گاهی اوقات نمیخوابه والکی بهانه گیری میکنه وجیغ میزنه بخدااینقده عصبی میشم سرشوهربدبختم خالی میکنم ومیشینم گریه میکنم..شماکه دوتاهم داری ...من که احساس میکنم افسرده شدم

ببين تا اونجا كه امكان داره وسيله هاي غير ضروريتو جمع كن چيزي نخر غذاهاتو دو وعده اي بپز كارگاهاي مادروكودك شركت كن ازين بازي هايي كه تو محيط سر پوشيده هست ببر خونه رو هم فقط زيرشر تميز كن كه كثافت نزنه برا ريخت و پاشاشون ملافه بنداز رو اون كاراشونو كنن خودتم رو اون باهاشون بازي كن ببين  اگه الان از پسشون بر نياي و با محبت  جمعشون نكني فردا دوتايي دهنتو سرويس ميكنن

2738

اولا كه چرا گوشي دادي دستش؟قبل از اينكه هر اتفاقي بيفته جلوشو بگير گوشي نده كه نزنه بشكنه

شكستني هارو جمع كن چيزاي خطرناكو بردار كلا جلوي هر تنشي رو قبل از وقوع،بگير

بعدم يه دفتر انتخاب كن هروز واسه خودت برنامه ريزي كن مثلا كارهاتو بنويس اولويت بندي كن

واسه ناهار و شام برنامه ريزي كن

از خواب بچه ها واسه استراحت استفاده كن

حتما از خانواده خودت يا همسرت كمك بگير در هفته حدقل يكي دو ساعت

بچه هارم عادت بده باهم بازي كنن سرگرم شن

ميتوني واسشون ترانه كودكانه دانلود كني يه وقتايي ببينن سرگرم شن

ديش ديري ديرين ماشالله

دختر بزرگه من که الان ۱۰ سالشه وقتی کوچیک بود همش دعواش میکردم اصلا اعصاب شلوغ بازیاشو نداشتم الان خیلی زود رنجو دلنازکه واسه دومی فهمیدم اشتباه کردم اینو زیاد دعوا نمیکنم خیلی سر حالتر و شادتر از دختر اولیمه خواهش میکنم شما هم اشتباه منو تکرار نکنین

چون دوتاشون کوچیکن وتواوج بازیگوشی طبیعتاسخته مجبوری بازم تحمل کنی همسایه ماهم همین بودخیلی اذیت شدبیچاره تاالان که یکم بزرگ شدن دیگه راحت شده میگه میشه کنترلشون کردبزرگروبفرست مهد

برای رسیدن به حاجت بزرگم لطفایه صلوات بفرستید😘
ببين تا اونجا كه امكان داره وسيله هاي غير ضروريتو جمع كن چيزي نخر غذاهاتو دو وعده اي بپز كارگاهاي ما ...

دهنمو سرویس کردن دیگه دخترم که تا سه سالگی بدخواب بود تازه تازه داره میخوابه مت همیشه پنج صبح مبخوابیدیم پسرم اروم بود ولی اونم از این یاد گرفته بد شده شیطنت میکنه

چون دوتاشون کوچیکن وتواوج بازیگوشی طبیعتاسخته مجبوری بازم تحمل کنی همسایه ماهم همین بودخیلی اذیت شدب ...

دخترمو دو ماه پیش گذاشتم نموند با پسرم میرفتم میراشتم میومدم دهنم سرویس شد نمیموند

دهنمو سرویس کردن دیگه دخترم که تا سه سالگی بدخواب بود تازه تازه داره میخوابه مت همیشه پنج صبح مبخواب ...

ببين بزرگ بشت برن مدرسه حسابي اذيت ميشي منظورم اون موقع است الان فقط بحث بازي ر شيطنته بعدا با ضعفاي تربيتيشون اذيتت ميكنن

2706