2737
2739
عنوان

من عاشق شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1571 بازدید | 122 پست
ی چیزی هس. من ی کلاس عملی ازمایشگاه باهاشم . ک گروه های ۷ نفرس و اون با پسراس منم با دخترا بعصی از گ ...

و دوتا از کلاسای تئوریمون مشترکه ک ۲۰۰ نفریم اون میره میز اول میشینه سرشم هم چنات پایین 😑

سعی کن تو یه کنفراسی جای جلو بوفه ای. سلف یا جای باهاش برخورد کنی حرفی یا خیلی متین چیزی بپرسی اونقد ...

چی بپرسم مثلا؟؟ مشکل اینه  ک من بگو بخند زیاد دارم و فانم . خاک تو سرم😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بپرسم مثلا؟؟ مشکل اینه  ک من بگو بخند زیاد دارم و فانم . خاک تو سرم😢

تو سلف خب اون دور از همه تنها نشست برو بگو اقا میشه شما برید اونور من این میز بشینم اخه اونور شلوغه اقایون هستن سرتونو پایین بندازین مثلا خجالت میگشین ولی مجبورین بگین ...

یا تو حیاط جوری ک نبینه پولی چیزی بندازین زمین برین تن بردارین ببین اقا فک کنم مال شماس گف ن بگین حالا بی زحمت  شما بگیرین یکاریش کنین من کلاس دارم ... اگه تو چشمش خاص بودین مطمین باش کم کم رابطشو باهاتون بیشتر میکنه اوقتام زود وا نرید نیومده در ره ...

در ضمن کم خنده رو باشین تو محیط دانشگا از این ب بعد 

ی چیزی هس. من ی کلاس عملی ازمایشگاه باهاشم . ک گروه های ۷ نفرس و اون با پسراس منم با دخترا بعصی از گ ...

سعی کن از پسرایی دیگه دوری کنی اگه واقعا بخواد زن بگیره دخترارو زید نظر میگیره فک نکن سر بزیره نمیبینه خیلیم میبینه پسرا اینجورین بخدا من همسر جان اومده بود ک منو ببینه ابجیش اورده بود فامیل دوررررررم هستیم  یه دیقه نشد گف ب زن داداشش بریم دیگه بریم فک کردم نگام نکرد نگو پسندیده بود اونم با یه نگا ک من ندیدم خدای ولی میگه ب ثانیه نگشید پسنددمت اونم چجور یه دل ن صد دل عاشق شده بود پسرا کلا تو دید زدن ماهرن 

2731
سعی کن از پسرایی دیگه دوری کنی اگه واقعا بخواد زن بگیره دخترارو زید نظر میگیره فک نکن سر بزیره نمیبی ...

عزیزم😄 چه خوب بوده اینو نمیدونم چجوریاس ولی بش نمیخوره ازدواجی باشه فعلا😣

2738

برو خودتو بزن بهش جزوه هات پخش زمین بشن بعدم آروم و سربه زیر بگو آقا هواست کجاس بشین جزوهاتو جمع کن اونم کمکت میده دیگه بقیش حله😆😆😆😆😆

(برگرفته از فیلم و سریالای ایرانی)

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕
سعی کن از پسرایی دیگه دوری کنی اگه واقعا بخواد زن بگیره دخترارو زید نظر میگیره فک نکن سر بزیره نمیبی ...

حالا شوهر من‌روز خاستگاری زوم بود تو صورت من‌ منم روم نمیشد کله مو بیارم بالا نگاش کنم

حالا شوهر من‌روز خاستگاری زوم بود تو صورت من‌ منم روم نمیشد کله مو بیارم بالا نگاش کنم

اولین بار برا من اونجوری بود الان میگه بخدا انگار اب داغ ریختن رو سرم میگه استرس گرفتم اگه میموندم ممکن بود بیوفتم بعد رفته بود تا شب مونده بود تو اتاق ک یکی نظرشو بپرسه بگه ک پسندیدم میگه من عادت دارم برم بیرون ولی میخواستم بگم ک پسندیم دخترو بریم مونده بودم اتاق اونام فک میکردم نمیخواد نمیرفتن بپرسن تا ک بعد چن ساعت پرسیدن گفته اره پسندیم ولی باز میخوام ببینمش چون میدونس من نپسندیم خخخخخ دوباره اومد ک تیپ زده بودو دلبری  🤪🤪🤪🤪🤪

اولین بار برا من اونجوری بود الان میگه بخدا انگار اب داغ ریختن رو سرم میگه استرس گرفتم اگه میموندم م ...

دقیقا...شوهر منم دفعات بعد با عطر دوش میگرفت دوش هااااا😆

2706