2733
2739

به بچه هاتون توی مسایل دینی چه چیزایی تا چه حد اموزش میدین من نماز و روزه نمیخونم حجابم معمولیه ولی خیلی اهل محرم و نامحرمم و اصلا حجاب باز جلو اقایون ندارم

یک راست میری جهنم 

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

تندرو نیستیم تندر۹۰ داریم😩قبوله؟

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

من حجابمم خیلی زیاد رعایت نمیکنم . ولی به حجب و حیا داشتن باور دارم . 

ضمن اینکه بنظرم بچه کوچک چون بی دفاعه هم اموزش لازم داره هم تو هرجمعی هر لباسی تنش نباید کرد مخصوصا در مورد دختر بچه ها متاسفانه جامعه مریضه 

‍ ﺷﮏ ﻧﮑﻦ! ﺩﺭﺳﺖ ﺩﺭ ﻟﺤﻈﻪ ﺁﺧﺮﺩﺭ ﺍﻭﺝ ﺗﻮﻛﻞ ﻭ ﺩﺭ ﻧﻬﺎﻳﺖ تاریکیﻧﻮﺭی ﻧﻤﺎﻳﺎﻥ میشودﻣﻌﺠﺰﻩ ﺍی ﺭﺥ میدهدو ﺧﺪﺍ ﺍﺯ ﺭﺍﻩ ﻣﻴﺮﺳﺪ ...

بچه ها رو نباید مجبور کرد فقط در حد اینکه یه چیزی بدونن ولی خب یه چیزی بهت میگم نماز و روزه یه چیزایی هستن که باید خودت بهشون برسی و درکشون کنی به خصوص نماز گفتار دیگران اونقدر تاثیری نداره تا خودت یه چیزی رو بفهمی و بهش اعتقاد داشته باشی  

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤