2737
2739

تندرو یعنی چی عزیزم؟!

نماز و روزه که عالیه اما مجبور نکن بچه‌تو طوری رفتار کن که خود مشتاق بشه 

محرم نامحرم هم غیر مستقیم بگو مثلا نگو زود باش روسریتو بزار موهاتو بکن تو شوهر خاله اومد

بگو بدو بریم لباس بپوشیم که الان شوهر خاله میاد...

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون❤

شوخی کردم عشقم ب دل نگیری💕❤

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
2728
من حجابمم خیلی زیاد رعایت نمیکنم . ولی به حجب و حیا داشتن باور دارم .  ضمن اینکه بنظرم بچه کوچ ...

اااووووففففففف

من تواین سایت پیر شدم نتونستم به یه‌سری از کاربرا این چیزارو بفهمونم

کاربرایی که دختربچه‌هارو با پدر میفرستن حموم یا پی‌پی‌و بشوره 

پوشک یه شرت دختربچه‌رو جلو بابا عوض میکنن و....(مخالفا ریپلایم نکنن ممنون )

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

من هیچی نمیگم. تو مدرسه به اندازه کافی دارن. کلاس دوم قران هدیه اسمانی کتاب فارسیشم یه پا کتاب دینی هست.دیگه جامونده منم بگم. من خوب وبدو بهش میگم زشت و زیبا.قبح و بدی...چیزای مذهبی رو نمیگم. بذار بزرگ شه خودش انتخاب کنه

من هیچی نمیگم. تو مدرسه به اندازه کافی دارن. کلاس دوم قران هدیه اسمانی کتاب فارسیشم یه پا کتاب دینی ...

تو مدارس اموزش صحیحی از دین نمیدن صرفا یه سری مطلبه که باید بخونن و امتحان بدن من تو کار شما دخالت نمیکنم ولی اگه بستر اینجور چیزاخانواده باشه خیلی بهتره 

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
2738

هنوز ب دنیا نیومده ولی اطرافمون بچه های کوچیک زیاد داریم من بیشتر راجب خود خدا خود اماما صحبت میکنم رفتاراشون خوبیاشون چه چیزارو دوس دارن چقدر خدا بقیه رو دوس داره ما بچه هامون از کوچیکی خودشون حرکات نمازو تقلید میکنند چون نمازخوندن مارو میبینن  تکرار میکنند یا چون چادر سرمیکنیم خودشون با ی علاقه ای چادرای بزرگترارو سر میکنند خودشون باید ببینن انتخاب کنند اگر ما دروغ بگیم بچه هامون دروغ گو میشن غیبت تهمت فحش بدگویی بدجنسی بی رحمی نبخشیدن دیگران یا برعکس اینارو باید تو ما ببینن یاد بگیرن

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

همسایه ام به بچه هفت ساله نماز رو میخونه سرش و کلی سوره یادش داده ولی بچش به شدت دروغگو هست و دست بزن داره و بچه منو.میزنه....یه دختر همسایم داشتم که خدارو شکر رفت از کوچمون چارساله بو چادر مشکی سرش میکردن میومد خونه ما به پسرم میگفت بیا دکتر بازی شلوارشو جلو پسرم در میاورد