2737
2739
عنوان

مامانای عزیز میشه بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 215 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای خوش به حالت پسر من پنج ماهشه نهایت هنر کنه دو ساعت میخوابه . روزا که ده دقیقه تا بیست دقیقه  ...

کنار تغذیه دعا و صلوات هم خیلی خوبه و ارام بخشه من دوران بارداری میخوندم خداروشکر تو خوابیدن بچه هام و جدا کردنشون مشکل نداشتم .دوران شیر دهی هم شب میخوابیدن یک بار نماز صبح برای شیر پا میشدن .

2738
هر دو سینه ۶۰ سی سی شیر کمه ؟

نمیخام روحیه تو خراب کنم فدات بشم ولی اره فکر کنم کمه ولی استرس نداشته باش خودش سمه 

بقیه رو نمیدونم ولی من وقتی پسرم یه ماهه بود هر ۴ ساعت از هر سینه ۱۵۰ سی سی میگرفتم یعنی جمعا ۳۰۰ 

ولی خوب سینه هام خیلی افتضاح شدن چون خیلی کار کشیدم ازشون😂

بعد از شیر چه اروغ بزنه یا نزنه بیست دقیقه روی شونت عمودی نگه دار پشتش رو بمال تا هضم شه این جوری دل ...

اینو توی کلاسهای بیمارستان توی تهران یاد میدادن و من سر بچه دومم مثل اولی مشکل کولیک رو تجربه نکردم چون اولیم خیلی دل درد داشت تا صبح راه میرفتم 

کله پاچه و اب هویج و کمپوت زرالو (بابرگ زردالوهم میتونی) و موز شیرتو قوی میکنه بچه رو میگیره خوابش خوب میشه .

عرق نعنا هم بخور که نفخ چیزایی که میخوری رو بگیره تا بچه اذیت نشه 

بین شب حتما یه چیز مقوی بخور که گشنه نباشی . من خودم وقتی گشنمه به بچه ام شیر میدم هی زود زود بیدارمیشه باز میخواد انگار سیرش نمیکنه اون شیر 

شیرت خوبه اصلا دوباره به شیشه رو نیار 

2706