2733
2739
عنوان

مامانای عزیز میشه بیایین

215 بازدید | 41 پست

سلام خوشگلا

پسرم ۵۳ روزشه ، حس میکنم شیرم کمه آخه تا میخوابه ۱۰ دیقه بعد پا میشه باز شیر میخواد ، الان دوشیدم هر دوتا سینه ام ۶۰ سی سی شد کمه؟

شیشه هم نمیگیره ، قبلا میگرفت یه مدت ندادم یادش رفته ، اگه باهاش کار کنم ممکنه بگیره باز؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر دخترمن میگفت وقتی سینه تو میدوشی به بچت نگاه کن  قربون صدقه اش برو شیرت زیاد میشه

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.
2731

یه وقت میبینی شیر زیاده ولی رمق نداره با دکتر متخصص کودکان  مشورت کن 

ولی هر چی بچه شیر بخوره شیر زیاد میشه.

من خودم شیرم خوب بود هم زیاد بود هم چرب 

ولی خواهرم بچش سیر نمیشد مجبور شد کمکی بده ..

من دایم پد میزاشتم بازم تشکم خیس بود .

و تغذیه خودت خیلی مهمه ارده شیره قوت داره و سیرابی فوقالعادست 

2738

نه بابا گشنش نیست فقط میخواد بچسبه . پسر من تا دو ماه یکسره چسبیده بود تا خودم کم کم کمتر بهش شیر دادم و کردم یکساعت یک بار و زودتر اصلا ندادم . اوایل گریه میکرد کم کم عادت کرد . وقتی با زمان معین شیر میدی شیرت هم بیشتر میشه .

یه وقت میبینی شیر زیاده ولی رمق نداره با دکتر متخصص کودکان  مشورت کن  ولی هر چی بچه شیر ب ...

یعنی شبی که سیرابی میخوردم با ۵ دقیقه خوردن سیر میشد ۴ و ۵ ساعت میخوابید سیرابی مخصوص شیر ه

یه وقت میبینی شیر زیاده ولی رمق نداره با دکتر متخصص کودکان  مشورت کن  ولی هر چی بچه شیر ب ...

نه خدا رو شکر اتفاقا خیلی رمق داره ، یه جیغایی میزنه 

خودم میگم شاید شیرم چرب نیست که به دلش بشینه راحت بخوابه

یعنی شبی که سیرابی میخوردم با ۵ دقیقه خوردن سیر میشد ۴ و ۵ ساعت میخوابید سیرابی مخصوص شیر ه

وای خوش به حالت پسر من پنج ماهشه نهایت هنر کنه دو ساعت میخوابه . روزا که ده دقیقه تا بیست دقیقه 

2706