2737
2734
برا خودم نه. ولی یکی از آشناها هر وقت میبینم حرص میخورم. حیف حیف دختره. 

چرا مگه دختره چه جوریه؟

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
خودم که نه... ولی به نظرم حضرت آدم باید بگه...هممونو بیچاره کرد،خب لااقل بچه دار نمیشدی دیگه...&nbs ...

یعنی جلوگیری میکردن باچی😅😅😅

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونا رو که حتماً اخه چی باخودشون فکر کردن که مارو به اینجور شوهرا معرفی کردن، 😊الکی گفتم الکی مثلا ...

ببخشید میپرسم شما واقعا با شوهرتون مشکل داشتین یا اطرافیان باعث مشکل میشدن؟ آخه بیشترارو میبینم اطرافیانشون مشکل ایجاد میکنن

😊
2731
😔😔😔😔😔😔😔

میخواستم بخوابما دوباره بد بختیم یادم اومد

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
الان شاكرم ولي لياقتم خيلي بيشتر ازين بود خانوادم برام ساده گرفتن هر خواستگاري اومد ميگفتن خوبه ...ي ...

عزیزدلم واقعاچیزی نمیتونم بگم ولی خیلیامون هستیم که مشکل داریم آدم یه حس بدی داره حس بدبختی

وقتي خواهر كوچكم بعد از من ميخواست ازدواج كنه داييم رو به مادرم گفت اين يكيو ديگه حيفش نكن😢....ديگه ...

وای عزیزم مگه چه مشکلی داره شوهرت.؟ظاهریه؟

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
شوهرت پولدار باشه کافیه پولدار هم نباشه پول درآر باشه هم عالیه عشق کشکه مردای ایرانی اولوآخرش عاشق م ...

😅😅....

پولدار كه نيست ولي تلاششو ميكنه الانم برا كار شهرستان ميره و از هم دوريم ...پيش خودم ميگم اگه با يكي پولدار ازدواج ميكردم الان از هم دور نبوديم

BabyFetus Ticker
2738
ببخشید میپرسم شما واقعا با شوهرتون مشکل داشتین یا اطرافیان باعث مشکل میشدن؟ آخه بیشترارو میبینم اطرا ...

من باخودش مشکل داشتم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
😂😂 خدای من😁

والاخواهرغصه چیومیخوری بیخیال به فکرخودت باش براخودت تغییرایجادکن کسیم که اذیتت میکنی رورسماهیچی حساب نکن گلم چه میشه کردبیشترازدواجا کلی دردسروبحث وبدبختی داره الامال شامس دارا😂😂😊😊😊

وای عزیزم مگه چه مشکلی داره شوهرت.؟ظاهریه؟

نه بنده خدا ...ولي از لحاظ مالي از خانواده ما پايينتر بودن...خودم اخلاق و ظاهرم طوري بود كه همه فاميل دوستم داشتن شايد بيشتر توقع داشتن

BabyFetus Ticker
نه بنده خدا ...ولي از لحاظ مالي از خانواده ما پايينتر بودن...خودم اخلاق و ظاهرم طوري بود كه همه فامي ...

وای گلم خب خداروشکرکه آدم خوبیه داییت یه جوری گفت که من ندیده کلی ناراحتت شدم گفتم یعنی چه مشکلی داره ولی خب واقعاخیلی بدسطح مالی پایین ترتاخودمون باشه میدونم چی میگی

نه بنده خدا ...ولي از لحاظ مالي از خانواده ما پايينتر بودن...خودم اخلاق و ظاهرم طوري بود كه همه فامي ...

ول کن خاهر من دهن مردم همیشع بازه نه که داییت دخترشو به رئیس جمهور داده، منکه واسه انتخاب شوهرم به حرف مردم گوش نکردم و به خوشبختی خودم فکر کردم

2706