2737
2739
عنوان

عادت ماهانه ..فشار روانی

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 23 پست
😂😂😂😂متاهل؟؟؟

اره متاهله

از وقتی متاهل شده خیلیییی بیشتر هوامو داره

دوران مجردیش فقط کارهامو انجام میداد

الان از نظر روحی هم رعایت حالم رو میکنه

قرن بیست و یک برای بقیه کشورهاست، ما نهایتا سال دوم هجرت باشیم     
اره متاهله از وقتی متاهل شده خیلیییی بیشتر هوامو داره دوران مجردیش فقط کارهامو انجام میداد الان ا ...

همون.درکش بیشترشده.احسنت.

خداواستون نگهش داره عزیزم

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا یک دست؟! اینجا اکثریت مادر هستن و میتونن با تربیت صحیح بچه هاشون سرنوشت یه جامعه رو تغییر بدن ...

چون نهایت تمام اینهایی که اینحا هستند راضی نمیشند به این نحوه ی تربیت   پس یک دست هست چون هم صدا نیست فوقش یکی دونفر راضی بشند من خیبی چیزها رو دوست دارم علیه زنان تو حامعه تغییر کنه ولی زنان خودشون از همه بدترند 

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2731
چون نهایت تمام اینهایی که اینحا هستند راضی نمیشند به این نحوه ی تربیت   پس یک دست هست چون هم صد ...

با بخشی از حرفتون موافقم ولی همچنان سر حرفم هستم

حتی اگر یک نفر با این مدل تاپیکها روشن بشه مایهء امیدواریه

قرن بیست و یک برای بقیه کشورهاست، ما نهایتا سال دوم هجرت باشیم     
با بخشی از حرفتون موافقم ولی همچنان سر حرفم هستم حتی اگر یک نفر با این مدل تاپیکها روشن بشه مایهء ا ...

تو یک سری تاپیکها بودم خیلی میبینم هنوز خود دخترها بعضیهاشون این تنگناها رو علیه خودشون هنوز میخان عادت کردن بهش امیدوارم جامعه بهتر بشه

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

منم‌که‌مادام الپریودم،حالم از هرچی پریودی ونواره بهم میخوره

از ه‍شت شهریور تا حالا ۴ بار پریود شدم هربارشم ۷--۸ روز طول میکشه دیگه نابود شدم😥😥😥😥😥😩😩😩

تازه وارد نیستم ،کاربری قبلیم‌مال ۹۶٫۲٫۱۶ بود نامردا ترکوندنم😤😤
2738