2703
2553
عنوان

عادت ماهانه ..فشار روانی

247 بازدید | 23 پست

کلمه پریود عادت ماهانه نوار بهداشتی فشار روحی زیادی روی دختران وارد میکنه 

از بردن نامش خجالت نکشین 

درد های یواشکی زیادی کشیدیم 

فوبیای رد خون در پشت لباسمون را داشتیم 

ماه رمضان ها باید ادای روزه داران را در میاوردیم

با کلی خجالت اب شدن از مغازه دار اقای پشت پیشخوان نوار بهداشتی میخواستیم

اما درد روانی این مسله بیشتر هست که مبادا پدر یا برادرت بفهمن یا اگه از شدت ضعف یهو به زمین میخوری اما نباید بگویی چرا به چه دلیل 

......

من نمیگم یه بلند گو بردار جار بزن که من پریودم ولی اینکه این موضوع رو خجالت اور بدونیم نشونه حیا داشتن نیست !!!! اگه درد داشتی مجبور بودی که این قضیه بگی بگو! نگو زسته خجالت اوره چی راجبم میخوان بگن ینی ــ این سیستم بدن ما هست هیچ چیز خجالت اوری نیست 

Ça va aller :||||

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

🤔الان درگیریتون رو این موضوعه والا مردها از زنا دقیقترند تا نماز نخونند میفهمن چیشده😂😂😂

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
🤔الان درگیریتون رو این موضوعه والا مردها از زنا دقیقترند تا نماز نخونند میفهمن چیشده😂😂😂

درگیری من این نیست درگیری این کشور همین چیزایه پیش پا افتادست که باید به هم دیگه یاد بدیم دست از این موضوعا برداریم 

2714
من خجالت نمیکشم.... تازه بابام بخاریوزیاد میکنه میگه بخواب 😂😂😂😂خودم خجالت میکشم

من روز اول و دوم درد وحشتناکی دارم

برادر من میفهمه ولی بروم نمیاره

تو اون دو روز میاد خونمون و کارهای خونه رو انجام میده

ولی یوقت نوار بهداشتی ببینه از خجالت کبود میشه😂😂😂😂😂

قرن بیست و یک برای بقیه کشورهاست، ما نهایتا سال دوم هجرت باشیم     
درگیری من این نیست درگیری این کشور همین چیزایه پیش پا افتادست که باید به هم دیگه یاد بدیم دست از این ...

خواه ناخواه نمیتونیم با یک دست چیزی عوض کنیم خانومی چون صدا نداره

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
خروقت من میشدم بابام میفهمید ازبس مامانم میگفت اینوبخوراینو بخور خونت داره میره

برای خیلی از خانوادها جا افتاده ولی برای خانواده خودم اینجور نبود خیلیا هم عین من بودن البته من خانوادم مذهبی بودن ..

خواه ناخواه نمیتونیم با یک دست چیزی عوض کنیم خانومی چون صدا نداره

چرا یک دست؟!

اینجا اکثریت مادر هستن و میتونن با تربیت صحیح بچه هاشون سرنوشت یه جامعه رو تغییر بدن

اگر من و شمای نوعی پسر و دخترمون رو درست تربیت کنیم‌دینمون رو به فرهنگ این مملکت ادا کردیم

قرن بیست و یک برای بقیه کشورهاست، ما نهایتا سال دوم هجرت باشیم     
2706