2737
2739

سلام نوزاد دوازده روز پيش به دنيا امده و زردي داره از روز سوم زرديش نه بود بعد شد دوازده بعد سيزده بعد شروع كرد كم شدن  ولي سرعت پايين امدنش كم هست پيش متخصص بردم كفت بايد تيروييدش چك بشه ممكن كم كاري داشته باشه لطفا جواب بديد كسي بچش اينجوري بوده واقعا كم كاري داشته بچش اگر داشته با درو حل شده؟؟؟

شكرگزاري ...معجزه ميكنه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله من پسرم تا ۲۰ روزگی زردی داشت در حد ۱۶ . هیچیش نبود . اصلا چرته این حرف. قطره بیلی ناستر بگیر براش فوق العاده س برای زردی . شیر زیاد بده بهش باید زیاد جیش و پی پی بکنه . اصلا هم نگران نباش وقتی داره میاد پایین ینی همه چی خوبه فقط تو تغذیه خودت دقت کن اصلا گرمیجات نخور و اون قطره رو حتما بهش بده

2742

مگه غربالگری نفرستادنتون برای آزمایش تیروئید.

نوزاد ک ب دنیا میاد تا ۵ روز بعدش بچه را آزمایش تیروئید میفرستن گلم.

نترس گلم پسر من تا چهل روز زردی داشت دوبار آزمایش تیروئید و عفونت ادراری داد.از هیچکدوم نبود.

ضمنا زردی طولانی رو دکتر به من گفت ینی بچه ای که دو ماهشه هنوز زردی داره نه بچه ۱۳ روزه . اصلا نگران نباش باور کن الکی این دکترا شلوغ کاری میکنن. ضمنا آزمایشی که ۳ روزگیش دادی از کف پاش خون گرفتن برای همون تیروئید بوده اگه موردی بود تو همون آز مشخص میشد

فقط بیلی ناستر رو بده بهش. یه کم به اسهال میندازتش خوب میشه باید زیاد پی پی کنه . حتما حتما هر دو ساعت ۲۰ دقیقه زیر سینه بزارش مجبورش کن بخوره نزار خوابش ببره قلقلکش بده کف پاشو فشار بده تا بیدار بمونه و شیر بخوره هر چی شیر بخوره زودتر زردی میره بیرون

من هر دو تا پسرم زردی طولانی داشتن چند بار مجبور شدمددستگاه بیارم برای هر کدوم بعد از زیر دستگاه برمیداشتم باز میرفت بالا با اینکه گروه خونیمونم خوب بود و آزمایشن دادن تیروئید و هیچی نداشتن و تو ماه آخر و بعد زایمان اصلا گرمی نخوردم و عرق کاسنی و خنکی میخوردم باورت همه این کارهای مادربزرگی هم که میگن کردم از شیر خشت و ترنجبین دادن و شستن بدنش با کاسنی شیر و گاو قطره بیلی ناسترو هزار چیز بیخود تنها چیزی که پایین میاورد دستگاه بود ولی بعد از یک ماه خودبه خود پایین اومد ودخوب شد انگار طبع خود بچه هام اینطور بود

نگران نباش فقط تحت نظر باشه که عددش بالا نره بعد یک ماه نهایتا خوب میشه

2740