2703
2716
میشه مثلا یکیشو بگی

اره قرار بود واسه امون ای استادی بیاد بعد تا حالا هیچ کدوممون ندیده بودمش من نشسته از کوچک ترین چیزاشو پیش بینی کردم و نصفه اشون واقعا درست در اومد

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره والا میترسم گاهی از این حس های یهویی ولی خودش باید بیاد نمیتونم روی چیزی فکر کنمو نظر بدم

😑تو مدرسه که همه دورم جمع میشدن نمره شونو حدس میزدم اگه حس میکردم

دیگه کم کم داشتم معروف میشدم که مدرسه تموم شد

😂😂😂😂یعنی تا این حد

باور کن😐😂

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
2720
اره قرار بود واسه امون ای استادی بیاد بعد تا حالا هیچ کدوممون ندیده بودمش من نشسته از کوچک ترین چیزا ...

آره واقعا گاهی مال منم همش درس در میاد البته گاهی

الانم میخام بدونم میتونم بهش اعتماد کنم یا نه

اره والا میترسم گاهی از این حس های یهویی ولی خودش باید بیاد نمیتونم روی چیزی فکر کنمو نظر بدم 😑تو ...

منم الان هر کی باردار باشه فوری میگم چیه ولی ماله خودم درست در نیومد

2714

خیییییییلی چیزا

هرچی رو حس کنم، درست در میاد

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
من دیگه از داشتن این حس و به دل اومدن خسته شدم زجر میکشم 

حق دارین ،منم گاهی

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2706