2733
2734
عنوان

مریضهای دکتر افلاطونیان بیایددورهم باشیم....

| مشاهده متن کامل بحث + 2882 بازدید | 152 پست
برای منم هم باداروهای کم جواب نمیداد وباراول آی یوآی کردم حدوداسایزهای ۱۵الی۱۶بودبارآخری همین مردادم ...

مشکلمون یکیه منم همین دردو دارم..

ببین ای یو آی برای گسایی جواب میده اکثرا..که همسرشون مشکل اسپرم و کم تحرکی داره...وگرنه ای یو ای فقط میان پنح سانت اسپرم رو میزارن جلوتر ..ما همونیم ..

به حرف بقیه اهمیت نده اصلا 

من یه گوشمو کردم در یکیشو دروازه...

هنه جی میشنوم ولی با لبخند رد میکنم

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
منم چسبندگی رحم گفتن دارم که قبل هر کاری گفتن باید هیسترو بشم..

هیسترو چی هست؟؟وااای عکس خیلی دردداشت...میگن شایدم مشکل باعکس رفع بشه ولی دکترمن گفت برو آی وی اف وبرای ای وی اف هم نیازی نیس حتما لوله هات بازباشن نمیدونم حالابزم یزدببینم چی میگن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عارفی بیمارستان بهمن میاد؟؟؟ تو تهران کدوم مرکز بهتره؟

بهمن خوبه واسه میکرو ..  عارفی مطبم داره

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
بیا عارفی ..منم انعقادی مشکل دارم بعد ایوی سقط شد

من شیرازم عزیزم..شرایط تهران اومدنو ندارم وگرنه حتما عارفی رزاقیـ معینی رو از قلم نمی انداختم

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2731
یعنی کل هزینه هایافقط هزینه تعیین جنسیت تنها اینقدمیشه؟؟

تعیین جنسیت تنها..چون میان پی جی دی یا پی جی اس میکنن هزینه بره..من بخاطر مشکل سقط میخواستم انجام بدم گفتن اینقد میشه

هیسترو چی هست؟؟وااای عکس خیلی دردداشت...میگن شایدم مشکل باعکس رفع بشه ولی دکترمن گفت برو آی وی اف وب ...

تو لولهات چسبندگی داره ...  اره من این سری حیلیی درد کشیدم  عکس رنگی ۴ سال پیش اصلا درد نداشتم ..ایندفعه خونریزیم داشتم 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
من شیرازم عزیزم..شرایط تهران اومدنو ندارم وگرنه حتما عارفی رزاقیـ معینی رو از قلم نمی انداختم

من  که دهسال اینجام  تازه چند ماهه میرم عارفی  ...  غصه نخور  عزیز

2738

شیراز زیرنظرکدوم دکتربودی قبلا عزیزم منم شیرازم زیرنظر دکتر کسائیان توچی؟؟

من  که دهسال اینجام  تازه چند ماهه میرم عارفی  ...  غصه نخور  عزیز

آخخخخ ...چه حیف...من ارزومه بیام یبار پیش رزاقی ویزیت شم ولی شیراز تا تهران ۱۳ساعت راهه با اتوبوی فک کنم ..شوهرم قبول نمیکنه 

تو لولهات چسبندگی داره ...  اره من این سری حیلیی درد کشیدم  عکس رنگی ۴ سال پیش اصلا درد ند ...

آره مثل اینکه چسپندگی داره آخه دکترم گفت که عکست مشکوکه به چسپندگی  نمیدونم والا

شیراز زیرنظرکدوم دکتربودی قبلا عزیزم منم شیرازم زیرنظر دکتر کسائیان توچی؟؟

دکتر صیادی...صحراییان هم رفتم یه مدت...

ولی سه سال کامل صیادی بودم...

بعد از سقط رفتم رستمی برای ورمان..گفت بیا هز اول همه عمل و لاپاراسکوپی و آزمایشا رو اینجا ..یبار دیگم ای وی اف و تخمک کشی .حدودا پتحاه میلیون یا شصت تومن میشد..منم نرفتم دیگه

آخخخخ ...چه حیف...من ارزومه بیام یبار پیش رزاقی ویزیت شم ولی شیراز تا تهران ۱۳ساعت راهه با اتوبوی فک ...

رزاقی دوباره داره میره  خارج ..میموند خوب بود .. ببین خدا نخاداااا  هیچی نمیشه من معتقدم اگه ای وی اف اولم اینجا بودم باز نمیشد  چون هر چیزی یه زمانی داره این ۷ سال  باییدد حتما بدون بچه  طی میشد حتی اگه ده بار میکرو میکردم  

آخخخخ ...چه حیف...من ارزومه بیام یبار پیش رزاقی ویزیت شم ولی شیراز تا تهران ۱۳ساعت راهه با اتوبوی فک ...

آخی عزیزم‌...میگم میشه درخواست دوستیموقبول کنی؟؟اگه اشکالی نداره؟؟

2706