2733
2734

سلام دوستان عزیز من ۲۳سالمه ۳ساله ازدواج کردم ویه سقط داشتم والانم ۲ساله که منتظرم نی نی ام امانشده مشکلم تنبلی تخمدان شدیده و۲بارم آی یوآی کردم کا نشد والان دکترم گفته بروآی وی اف من اهل شیرازم وپیش دکتررستمی گفتن ۳۰میلیون ومیخوام برم یزدشنیدم ارزونتره هزینه ها...واینکه من بعدبارآخری که آی یوآیم منفی شد همین مردادماه امسال چن ماه پیش بود ازدنیا ناامید وبریده بودم رفتم دکارم گفت دیگه آی یوآی فایده نداره وصلاح نمیبینم بیشترازاین دارومصرف کنی و بروآی وی اف وبه اسرارخودم برام عکس رنگی نوشت البته قبلاخودش برام هوادهی انجام داده بودن براهمین گفتن لوله هات مشکلی نداره وعکس نمیخوادامامن عکس روگرفتم بردم پیشش گفت که مشکوکه به چسپندگی وگفت برای آی وی اف نیازی به بازبودن حتمنی لوله هانیس....الان میخواسم بدونم که اگه برم پیش دکتر افلاطونیان اون عکس روقبول داره؟؟یعنی میشه که لاپراسکوپی وکوتر تخمک انجام بدم ونیازی به آی وی اف نباشه؟؟ کسایی که مریض دکتر افلاطونیان هستین میشه ازشرایط رفت وآمدو دکتر و...برام بگید چون اولین باره میخوام برم وراهم دوره یه کم راهنمایی کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
نه من رشت رفتم 15تومن شد  بستگی داره به مشکل و مقدار دارو طرفین

بله درسته فک کنم بستگی ب مرکز هم داره بعضی جاها آزاده.من رویان اهواز میرم هنوز نمیدونم هزینه هاش چطوره ... شرایط همسرتونو بهم میگین لطفا مورفوش چند بود

ما آبادانیا   
بنظرم زوده برا آی وی اف😐همش سه ساله ازدواج کردی

نه من خیلی بچه دوسدارم دلم نمیتوادوقتم روتلف کنم همینطوریشم معلوم نیس کی قراره بچه داربشم طاقت ندارم صبرکنم

نه همسرم کاملاسالمه ازهمه نظر خداروشکرمشکلی نداره

آخه پلی کیستیک اونقد مشکل حادی نیس که بخاطرش ای وی اف کنن بیشتر برا کساییه که همسراشون مشکل دارن یا هردو طرف من خودم پلی کیستیکم ولی دکتر گف طبیعی میتونی باردار بشی همسرم مورفوش یک پارسال واریکوسل عمل کرد دوستم اینقد تنبلی شدید داشت 3سال دوا دکتر کرد بارداره الان

ما آبادانیا   

سلام عزیزم.هرموقع بخوای بری باید صبح نهایت ساعت۶اونجا باشی چون بی نهایت شلوغ میشه.۶اونجا باش که نوبتت بشه.

بعد میری طبقه پایین تو یه لیست هرکی اسمشو مینویسه.حدودا۷:۳۰مشاورا شروع به کار میکنن.منشی بر اساس لیست همه رو میفرسته پیش مشاورا.

هرچی ازمایش و عکس و اینا داری با خودت ببر نشون مشاور بده.یه سری سوال مث داروهایی ک استفاده کردی و مدت اقدام و اینا میپرسه ازت‌.بعد بنابر مشکلت مشخص میکنه پیش کدوم دکتر بری.

واسه من دکتر کریم زاده رو مشخص کرد گفتم میخوام افلاطونیان باشه گفت نمیشه.زیادم فرقی ندارن با هم این دوتا.

ممکنه مشاور واسه خودت یا شوهرت ازمایشی چیزی بنویسه که همونجا انجام میدی.اگه ازمایش یا عکس داد باید با نتیجه بری پیش دکتر.

بعد میری طبقه بالا برگه مشاور و دفترچتو میدی منشی میذاره تو نوبت.اگه زود بری همون روز نوبتت میشه اگه نه ممکنه به فرداش بیفته.

بعدم که نوبتت میشه میری اتاق دکتر اول ماما سونو انجام میده.بعد دکتر ویزیتت میکنه.

انشاالله بزودی نتیجه بگیری عزیزم❤❤

خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی  بعد از 17 ماه انتظار، 10 شهریور 98 بی بی چکم هاله انداخت و 15 شهریور کاملا مثبت شد به لطف خدا و امام حسین،خدایا پسر کوچولومو در پناه خودت حفظ کن و هیچ خانمی رو حسرت به دل مادر شدن نذار،الهی آمـــین  خدایا شکـــــــرت،این سری بدون انتظار طولانی منو لایق مادر شدن دوباره دونستی😭❤ اولین ماهی بود که اقدام جدی داشتیم،خدایا شکرت.10بهمن1401 بی بی چک زدم بعد دوساعت هاله داشت،12ام دوباره زدم سریع هاله انداخت،عصرش ازمایش دادم و با بتای455 خوشحالیم تکمیل شد😍😍الهی فدات شم نفس مامان،انشاالله صحیح و سالم بیای بغلم،عاشق تو و داداش کوچولوتم😍😍🤗خدایـــــا دامن هرکی بچه میخاد رو با اولاد سالم وصالح سبز کن،آمیـــــــــن🙏
2706