2733
2734
عنوان

افسردگی شدید دارم

123 بازدید | 6 پست

برای هرچیز وهرکسی گریه میکن احساس گناه دارم وحالم خیلی خرابه کی این بیماریو داشته وخوب شده همش تو گذشته زندگی میکنم امیدی به اینده ندارم ودوست دارم بمیرم احساس میکنم دنیا جای ترسناکیه

بچه ها لطفا برای بخشیده شدن گناهام و حاجت رواییم یه صلوات بفرستین التماس دعا

فکر کنم این نوع تفکر بهش میگن مالیخولیایی که همش میترسی و احساس گناه داری .البته شاید درست میگم .باید حتما بری دکتر گلم‌ اگه ناراحت شدی عذر میخام

آنان که بودنت را قدر نمیدانند رفتنت را نامردی میخوانند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم از ۱۲سالگی تا ۲۱سالگی افسردگی خیلی خیلی شدیدی داشتم ولی یه رز واقعا خسته شده بودم و پیش روانپزشک رفتم سه سال داروهای ضدافسردگی استفاده کردم الان کاملا خوب شدم و هیچ کدوم از حالت های اون موقعم رو ندارم . وقتی افسرده بودم بزرگترین آرزوم این بود که یه روزی منم بتونم مثل آدم های عادی زندگی کنم و خداروشکر الان کاملا خوب شدم. فقط باید خودت بخوای که خوب بشی بعدش میبینی که همه چیز درست میشه. موقعی که شروع به درمان روانپزشکی کردم هزینه ی رفتن پیش روانشناس رو نداشتم و تصمیم گرفتم دوره کارشناس جذب شوید امیر شریفی رو بجای مشاوره استفاده کنم. ترکیب دارو درمانی و آموزش های استاد شریفی معجزه های زندگی من بودند.

2731

افسردگی بدترین بیماری دنیاست واقعا آدم رو فلج میکنه مثل یه مرده ی متحرک میشی اون موقع ها دفتری داشتم که افکارمو توش مینوستم هنوزم که میخونمش اشک هام میاد خود به خود . خیلی زود پیش یه روانپزشک برید هرچی بگذره بدتر میشه حتما باید درمان رو شروع کنید

منم از ۱۲سالگی تا ۲۱سالگی افسردگی خیلی خیلی شدیدی داشتم ولی یه رز واقعا خسته شده بودم و پیش روانپزشک ...

اگه ادم مشکل داشته باشه و افسرده شده باشه چی؟اخه بعضیا بدون مشکل افسردگی میگیرن ،هردوتاش با دارو خوب میشه؟

هم شمایی که طعم مادری رو چشیدی ،هم شمایی که مثل من منتظری و طعم انتظارو چشیدی،برای مادر شدن من و همه منتظرا میشه صلوات بفرستی؟🙏
اگه ادم مشکل داشته باشه و افسرده شده باشه چی؟اخه بعضیا بدون مشکل افسردگی میگیرن ،هردوتاش با دارو خوب ...

من هم مشکلات خانوادگی و شخصی داشتم. درمان ربطی به اینها نداره در هر دو صورت تاثیر میزاره