2733
2739
عنوان

از اقدام از نی نی سایت از بچه از حامله شدن دیگه متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1405 بازدید | 159 پست

اسمت رو باید بذاریم ام الصبر😐

چه خبره خواهر من، همش 6 ماهه منتظری و داری با خودت اینجور میکنی؟ 

سوالم اینه که اون دکتری که تحت نظرش هستی بهت نگفته تا یک سال طبیعیه؟

بهت نگفته با استرس و فکر و خیال حالا حالاها باردار نمیشی؟

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊

رحمت سرده مشگلت فقط همینه....رحمتو گرم کن بهت قول میدم ماه بعد حامله ایی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آروم باش منم سه تا سقط داشتم اینوگفتم ک بدونی هم دردیم...ببینی خواهر من استرس سودای بدنت رو بالامیبره یعنی بدنت رو سردوخشک میکنه واین میشه باعث ناباروریت بدنت باید آروم گرم وقوی باشه با این حجم از استرس  سردی فقط کار خودتو سخت میکنی

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2740
من پسرمو از دست دادم دلم شکسته اس

قربون دلت بشم غصه نخور ان شالله بزودی مامان میشی.باهات شوخی کردم حال و هوات عوض بشه.

فدای پسر کوچولت بشم من چن وقتش بود؟

سلام حضرت دلبر , سلام قرص قمر , زمین که لطفی ندارد از اسمان چه خبر؟؟؟؟؟
6ماهه رحممو گرم کردم 

چه جوری؟؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

برای چی خب دو ساعت پاتو میگیری بالا اصلا ربطی نداره یکم اطلاعاتت رو زیاد بکن کمتر اذیت میشی 

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
2706