2726
عنوان

از اقدام از نی نی سایت از بچه از حامله شدن دیگه متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1401 بازدید | 159 پست
6ماهه 

جاری من دکتر بهش گفته بود تا شش ماه اقدام باش اگ باردار نشدی بیا برا ازمایش واینا ولی ماه شش منتظر پری بود که باردار شد 😊

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیوونه ای دیگه.من که میدونم میبینی،حالا هی گریه کن چشای خوشگلتو اذیت کن.عوض این حرفا مطالعه کن.میبین ...

خیلی زحمت کشیدم این ماه خیلی دو ساعت به خاطر کم تحرکی شوهرم بعد رابطه پاهامو پرفتم بالا تمام دو ساعت یه شب درمیون خیلی سختی کشیدم نشدم نشدم 

خدایا عاشقتم
6ماهه 

اووووووح کم طاقت کی بودی تو😁 بخدددداااا دیووونه ای 

طرف بعد از چند سال بچه دار میشه،مثل شما خودشو ناراحت نمیکنه،۶ماه که طبیعیه.

شوهرتو با خوراکی هایی که مربوط به مشکلش هست تقویت کن.

2728
خیلی زحمت کشیدم این ماه خیلی دو ساعت به خاطر کم تحرکی شوهرم بعد رابطه پاهامو پرفتم بالا تمام دو ساعت ...

خشکبار ومغزها بهش بده عالیه 

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...
خیلی زحمت کشیدم این ماه خیلی دو ساعت به خاطر کم تحرکی شوهرم بعد رابطه پاهامو پرفتم بالا تمام دو ساعت ...

همه ما این سختی هارو کشیدیم صبور باش دختر جون

میدونم شرایط سخت و اعصاب خورد کنیه، اما بالاخره نتیجه می گیری

استرس بدترش میکنه

استرس از خودت دور کن به خدا تا استرس داشته باشی حامله نمیشی

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
6ماهه 

همییییییین.خدا خیرت بده رفتم از ناله هات اشک بریزم شش ماهو دیدم اشکم خشک شد پاشو خودتو جمع کن انقدر ادم ضععععععیف.زشته دختر پاشو ببینم

سلام حضرت دلبر , سلام قرص قمر , زمین که لطفی ندارد از اسمان چه خبر؟؟؟؟؟

خاله من بعد از ۸سال حامله شد الانم پسر بزرگش ۱۵سالشه دخترش کلاس پنجم خواهش میکنم ازت خودتو اذیت نکن بسپار بخدا ،اطمینان کن بهش گله نکن بوقتش چجوری بهت بچه میده خودت باورت نمیشه عزیزم برات دعا کردم

2706