2733
2739
عنوان

مادرم خیلی جنسیت بچم براش مهمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1319 بازدید | 88 پست
اره عزیزم شاید روش نشه به تو بگه و میخواد جلو وسایلاشو بخره بهش فشار نیاد بخدا سیسمونی دخترمن ۱۰ ملی ...

نه بحث سيسموني نيست اصلا چون سيسموني فقط براي پسرم خريد براي دخترم گوشواره خريد فقط 

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍
من سر دخترم به مامانم گفتم دختره بچم تو چشام نگاه کرد و گفت کاش وقتي دختر ميزاييدم مي مردم اونقدر دل ...

میدونی چرا؟؟بزار دخترت بزرگ بشه میفهمی من دخترم ۵ ماهشه فک کن یروز شوهرکنه معلوم نیس باکی چی بسرش میاد ضعیفه😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مثل مامان من بدتر استرس بهم وارد میکرد،اما ناراحت نمیشدم ازش، ما کوردا جنسیت بچه خیلی مهمه حالا نم ...

آی کردله هزارپانصد کور بیاری هم هوشن دیر نیاری

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
پسر پز داره؟😐

بله دیگه .ایران زندگی میکنین؟؟از مامانتون بپرسید پسر میزاییدین بیشتر ذوق میکردین یا دختر؟؟

برای خودم تاپیک میزنم.گاهی از طرف دوستم تاپیک میزنم گاهی سوالای دخترمو   میپرسم.اگه تناقض تو تاپیک هام میبینین دلیلش اینه🌹😊
میدونی چرا؟؟بزار دخترت بزرگ بشه میفهمی من دخترم ۵ ماهشه فک کن یروز شوهرکنه معلوم نیس باکی چی بسرش می ...

ميدونم به خدا خودمم همش به اينا فکر ميکنم ولي دليل نميشه بگم کاش مي مردم و دختر به دنيا نمياوردم

2738
https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3357459&slug=مامانای-اردیبهشت-و-خرداد۹۹& ...

خدا نکشت دختر .اونقدر صفحه ها تاپیکت زیاد میره جلو من فقط صفحه اخرو میخونم.بازم میایی تبلیغات  

برای خودم تاپیک میزنم.گاهی از طرف دوستم تاپیک میزنم گاهی سوالای دخترمو   میپرسم.اگه تناقض تو تاپیک هام میبینین دلیلش اینه🌹😊
اتفاقا همش ميگم حسم ميگه دختره ميگه نه حست بي جا ميکنه پسره

سر ب سرش بزار بگو دختره بعد پسر بزا خیلی خوشحال شه 

کاریش نداشته باش هرکس یجوره دیگه حالا خدا بتو پسر داده ایشالا سالم و صالح باشه

سر ب سرش بزار بگو دختره بعد پسر بزا خیلی خوشحال شه  کاریش نداشته باش هرکس یجوره دیگه حالا خدا ...

مرسي عزيزم ، ديگه تصميم گرفتم دو روز ديگه بهش بگم