2737
2734
عنوان

مادرم خیلی جنسیت بچم براش مهمه

1319 بازدید | 88 پست

هر روز زنگ میزنه میگه کی می ری سونو جنسیت خونریزی داشتم دکتر برام سونو نوشته بود داشتم میرفتم سونو عوض اینکه منو دلداری بده همش تاکید میکرد حتما جنسیتش رو هم بپرس یادت نره جنسیت رو بپرسی از سونو اومدم یکبار هم از سلامتیش نپرسید تا منو دید گفت جنسیتش چی بود این رفتارش منو ناراحت و عصبی میکنه هر چقدر بهش میگم برای من مهم نیست جنسیت باز حرف خودشو میزنه الان باز زنگ زده میگه کی می ری سونو جنسیت منم گفتم سونو جنسیت نمیرم میگه نه مردم چی میگن ،میگن جنسیتش رو پنهان میکنه 

راستش خیلی از دستش ناراحتم تصمیم گرفتم اگه سونو آنومالی جنسیت رو گفت از لج مامانم به هیچکس نگم جنسیت رو ، به نظرتان این کار من اشتباهه

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍

من جنسیت رو ۱۸هفته فهمیدم اما تا ۲۶هفته ب کسی نگفتم🤔😐

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
سیستانی کجا بود بچه ی سوممه یه پسر یه دختر هم دارم

خخخخ سیستانی

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی
2706