2737
2739
عنوان

کیا تو اقدامن برانینی؟بیاین گپ بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 408 بازدید | 87 پست
تازه پریودم تموم شد از دیشب عملیات آغاز شد زدیم به خط😅

خسته نباشی پهلوون

من سه بار زایمان داشتم و پنج فرزند ازدست دادم و الان یه دختر گل دارم لطفا برای سلامتیش واینکه خدا یه داداش بهش بده دعاکنید.متشکرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداکنه...بخدا هرلحظه دوست دارم بیبی بزنم بخدا

بی بی نزن بزار از پریودیت بگذره بعد من اقدامم البته در حد کلومفین نه در حد انتقال جنین برا بار سوم میخوام برم انتقال میخواستم قبل عید برم ولی تصمیم گرفتم بعد تعطبلات نوروز برم 

2728
ايشالله همتون زود بارداربشين ،منم باردارنميشدم دوستان روز تخمک گذاري اقدام کنيد جواب ميده ،الان بارد ...

وای خدا خیرت بده

من سه بار زایمان داشتم و پنج فرزند ازدست دادم و الان یه دختر گل دارم لطفا برای سلامتیش واینکه خدا یه داداش بهش بده دعاکنید.متشکرم 
تازه پریودم تموم شد از دیشب عملیات آغاز شد زدیم به خط😅

خواهرم برنامه تقويم صورتي ازبازار نصب کن ميگه که کي روزه تخمک گذاريته درماه فقط يک روزش خييييييييلي قويه وزود باردارميشي منم دقيق همون روز اقدام کردم مطمعن باش جواب ميگيري

2740
بی بی نزن بزار از پریودیت بگذره بعد من اقدامم البته در حد کلومفین نه در حد انتقال جنین برا بار سوم م ...

اره افسرده میشم اینجوراگه منفی باشه

خواهرم برنامه تقويم صورتي ازبازار نصب کن ميگه که کي روزه تخمک گذاريته درماه فقط يک روزش خييييييييلي ...

منم پس دانلود کنم😘😘😘

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
منم این ماه کلومیفن خوردم ۱۴ روزه آمپول زدم ولی علایم پریودی دارم😥😥😥

وااااای امان ازاین علائم من دل درد و کمردرد دارم 

کی موعد پریودت

فدات همچنین شما  نی نی پلاس گفته  از اول تا 9 آبان هر شب اقدام  به فنا نمیریم به نظ ...

میریم من ک احساس میکنم کمرم به مو بنده

از وقتی واسه اقدام رابطه داریم احساس میکنم بیشتر خسته میشم و انرژی مو میگیره 

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
فدات همچنین شما  نی نی پلاس گفته  از اول تا 9 آبان هر شب اقدام  به فنا نمیریم به نظ ...

خخخخ نبابا ماهنوز نرفتیم