2737
2739
عنوان

کیا تو اقدامن برانینی؟بیاین گپ بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 408 بازدید | 87 پست
منم پس دانلود کنم😘😘😘

دانلود کن خيلي عاليه حتما موفق ميشي من بعد پنج سال باردارشدم تازه فهميدم درماه فقط يک روزش خيييييلي قويه وزود باردارميشي توي اين روز که ميگم خيلي قويه فقط يکباراقدام کردم باردارشدم ولي روزاي عادي اصلا جواب نداد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه دو سال ازدواج کردم اول رو داریم میکاریم 😅

ایشااااااااالا نه ماه دیگه بیاد بغلت

من سه بار زایمان داشتم و پنج فرزند ازدست دادم و الان یه دختر گل دارم لطفا برای سلامتیش واینکه خدا یه داداش بهش بده دعاکنید.متشکرم 
دانلود کن خيلي عاليه حتما موفق ميشي من بعد پنج سال باردارشدم تازه فهميدم درماه فقط يک روزش خيييييلي ...

اینقدم خودمونو پاره میکنیم الکی 😅

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
2731
وای عزیزم ان شالله واسه همه مون اینطور بشه

ایشااااااالا

من سه بار زایمان داشتم و پنج فرزند ازدست دادم و الان یه دختر گل دارم لطفا برای سلامتیش واینکه خدا یه داداش بهش بده دعاکنید.متشکرم 
۵ مهر پریود شدم

مال منم ۸مهربود 

البته من خوندم این ازعلائم امپوله ها درد کمر و دل درد

2738
۵ مهر پریود شدم

تو ازامروز بیبی بزنی مشخص میشه ها امپول ۱۴روز علائم داره

بچه ها يه تاپيک قبلا بود ميگفت ازقانون جذب استفاده کنيد؟؟؟واقعا عاليه يه بيبي چک بخريد خودتون باخودکار خط مثبش بزاريد هرروز ازته قلب خوش حال باشيد که بارداريد بعدميبيني واقعا باردارشدي من به اين قانون اعتقاد دارم واقعاهرچي فکرميکني همون ميشه 

بچه ها يه تاپيک قبلا بود ميگفت ازقانون جذب استفاده کنيد؟؟؟واقعا عاليه يه بيبي چک بخريد خودتون باخودک ...

انجامش میدم

بچه ها يه تاپيک قبلا بود ميگفت ازقانون جذب استفاده کنيد؟؟؟واقعا عاليه يه بيبي چک بخريد خودتون باخودک ...

عزیزم من تقویم رو دانلود کردم و اطلاعات رو وارد کردم بعد احتمال بارداری رو زده کم😢رو چه حساب میزنه؟؟

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
قانون جذب =من خيلي دلم ميخواست بچم دختربشه رفتم جلوجلو لباس نوزادي دختر خريدم هرروز خداروشکر کردم که ...

وای من میمیرم برا دخترر ولی فقط سالم باشه و سقط نشه مثل پارسال برام بسه 

من دوقلوی شش ماهه سقط کردم سال پیش