2733
2734

سلام یه دخترعمودارم ۲ سال ازم بزرگتره و مورسمون باهم بود یادنه اون سه راهنمایی بود و من یک راهنمایی همیشه خدا تجدید میشد و تنبلک بود و تا سیکلم بیشتر ادامه نداد خلاصه این از اول دنبال خوشکل کردن و این حرفا بود بعد تو ۱۷ سالگی عروسی کرد و بعد ۱۰ سال یه ساله رف دیپلم خوند و گرف بعد میگفتن رفته تو داروخونه لوارم بداشتی ارایشی میفروشه بعدشم که بازاریابی با لبتاپ میکرده و الانم تو نیشابور ۳ ساله تو شرکت سریتا ارایشی کار میکنه و ماشین مدل بالا و یه خونه کاملا شیک و باکلاس داره و حقوقشم ۷ تومن به بالاس خوشبحالش اخه اصلا نمیبینمش بپرسم راز موفثیتت چیه با هیچکی رف امد نداره هرروز عکساشو تو اینستا میزاره گروشای انچنانی و لباسای به روز کاشکی منم برم دیپلم بگیرم بببنم همچین شعلی به منم میدن😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

حالا تو فیش حقوقیشو که ندیدی.

بعضیا خدای قپی الکی ان

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

دقیقا مثل پسر خاله شوهرم و زنش

هیچی واسه خوردن نداشتن هردو سیکل 

دیروز برای همیشه رفتن باکو .گرجستان زندگی کنن موندم با فروش و بازار یابی لوازم آرایشی بهداشتی ب کجا رسیدن

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
2706