2733
2739
عنوان

خدایی این سریال ستایشو تو ی کشور پیشرفته ساخته بودن...

| مشاهده متن کامل بحث + 5747 بازدید | 364 پست
فعلا که لطف کردن آی پی هاشو مسدود کردن انگار ما نتونیم peaky blinders ببینیم میشینیم این سسشعرا رو ن ...

تو هم طرفدار سریال فرندز و جو تریبیانی هستی اگه هستی جوابم بده من تا فصل ۷ دیدم که کثافط ها سایت ها رو بستن

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یعنی هیچکس توجهش به تبلیغ آشکار چند همسری و حق ازدواج دوم به مردها تو این سریال مزخرف جلب نشده؟

ندیدین خانم بزرگ خیلی قشنگ برا دامادش زن دوم گرفته بود؟

کثیف‌تر از این سریال تو ایران داریم آیا؟

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
با کله شوهر می کردم کور از خدا چی می خواد دو چشم بینا زن شوهر مرده هم نیاز داره شوهر می خواد دیگه ند ...

من فیلم نگاه کردم ولی چرا تخت خواب ندیدم

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
دقیقا  من اتقد از اون تیکه بدم اومد    چیز یاد مردا میدن    نمیتونست بگه رف ...

دختره تو رخت خوابه چطور بچه بزرگ کنه؟

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738
تو هم طرفدار سریال فرندز و جو تریبیانی هستی اگه هستی جوابم بده من تا فصل ۷ دیدم که کثافط ها سایت ها ...

how you doin?  

دیر شروع کردی دیگه...

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق

تازه تبلیغ زن دوم هم که توش بود  به همین راحتی 

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
2706