2703
2553
عنوان

خدایی این سریال ستایشو تو ی کشور پیشرفته ساخته بودن...

| مشاهده متن کامل بحث + 5747 بازدید | 364 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

استارتر شما ديگه زشته فيلمهاي دوست پسرت رو ول كني بياي فيلم سخيف و سطح پاييني مثل ستايش رو ببيني خداييش من فكر ميكردم فقط پيرمرد و پيرزنهاي تو روستاها كه كاري ندارم اين فيلم رو ميبينند اينجا ديدم چقدر اين فيلم طرفدار داره والا مادربزرگ من ميشينه فيلمهاي جم ميبينه

اونم ديگه ستايش نگاه نميكنه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2714
چرا از اون خانم بزرگه کثافت هیچی نگفتی که ترویج دو همسری کرد یعنی کثافتتتت گفت هر کی نازاست شوهرش بر ...

دقیقا  من اتقد از اون تیکه بدم اومد    چیز یاد مردا میدن    نمیتونست بگه رفتن از پرورشگاه اوردن  ‌‌حداقل یچیز خوب یاد بدن😐

چون تو ایران ساخته شده اخی شده..تک تک نقشاش واقعیته ابرانیاس..خیلی از خانما خودشون و فراموش کردن ..خیلیام یهو به خودشون  میان تا اررشمند بشن..چیش عجیب بود؟

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
والا من تا جایی ک دیدم ستایش همش نفرت از خودش نشون میداد و حالش گرفته میشد اینو میدید شما از کجا متو ...

شما تو پست قبلی میگفتی درست ندیدم سریالو 😁 فکر کنم واسه همین متوجه نشدی.. ستایش از همون اولین باری که پسره رو دید و صداشو شنید همش یاد طاهر میافتاد و به خاطر همین که میترسید علاقه مند بشه به پسره همش ازش فرار میکرد و عذاب وجدان گرفته بود یه جورایی 

عشق سالهای کرونا... پسرم 
وقتی سریالای خارجی رو نت ریخته من نمیفهمم چرا خیلیا به این آشغالا علاقه دارن

عزيزم نديدن كه منم فقط فيلم خارجي ميبينم مخصوصا هاليوودي ايراني ها طنزهاشو دوست دارم ساخته هاي مهران مديري 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706