2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آخه نمیشه همش حرص کاراشو بخورین و شما اصلاح کنید اشتباهاتشو

بالاجبار بزارید ی بار سرش ب سنگ بخوره یکم پخته شه

هنوز سختی روزگارو ندیده برا همون ادا اصول درمیاره

بزارید پخته شه وگرنه زنشم ی عمر عذاب میده

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍
2738
واسه ما خواهرام عین دسته گلن این برادره گند زده با کارا ش تو زندگیمون

ماهم همينطور دخترا خوبن ولي پسرامون نه دوتا هستن اينقدر خستمون كردن كه گاهي ميگفتم كاش نبودن هيچي بدتر از پسر ناخلف نيست 😞

هيچ
بعضیا فقط باید یه چیزی بگن حالا هرچی از ذهن مبارکشون میگذره    

متاسفم برات عزیزم

همین الان بخاطر ی اشتباه داری منو میخوری

من دیگ چیزی نمیگم

موفق باشی

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
آخه نمیشه همش حرص کاراشو بخورین و شما اصلاح کنید اشتباهاتشو بالاجبار بزارید ی بار سرش ب سنگ بخوره ی ...

نه ندیده سختی از بس تو نازو نعمت بوده اقا هار شده 

هر سری خسارتی زد تصادفی کرد بابام 2 دستی تقدیم کرد پول خواست داد 

مغازه داد گوشی خوب خط خوب اتاق خواب جدا مسافت خوب ماشین خوب 

هاار شده حالا

نه مگه دیوونه ایم دختر مردمو بد بخت کنیم

خواهراتن ؟؟ چند سالشونه

یکی سی و خورده ای.. خیلی وقته. قید مارو زده. معتادشده و به بدبختی زندگی میکنه. چندساله ندیدمش.. یکی هم 24 سالشه در حال طلاق... وله کلا. شبا نمیاد میگه خونه دوستامم. دیرمیاد. هنوزطلاق نگرفته دوس پسرداره و.... هزااارجور رفتاردیگه. بابا که ندارم جلوشو بگیره. مامانمم زورش بهش نمیرسه... فقط حرص میخوره ازدستش... داداشمم که سر ارث و میراث قطع رابطست. نمیگه زنده این مردین... 

یکی سی و خورده ای.. خیلی وقته. قید مارو زده. معتادشده و به بدبختی زندگی میکنه. چندساله ندیدمش.. یکی ...

وای خدای من خدا پدرت و رحمت کنه عیززیم بخدا درکت میکنم پدر مادر من تو این 3 روز پیر شدن از دست کارای پسره

خدا ان شالله به راه راست هدایتشون کنه به حق امام رضااا

2706