2733
2739
قیمه خیلیم افتضاح شده...لپه ها یطرفن...آبشم یطرف😒😒...اصلا قوام نداره یذره ...

من هم قیمه دارم ولی افتضاح نشده عالی شده یک کمی جو آسیاب کن یه قاشق بریز بزار بجوشه انشاالله خوب میشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
تهرانم خیلی سرد و بارونیه..خونه ما یخه..🤕🤕🤕🤕😬

عاقا ما اسپیلت روشنههههه🙄😓

❤فرشته کوچولوی من ❤ساعت ۹صبح روز سه شنبه...۲۵ فروردین۹۴ زمینی شدد..خدایا صد هزار مرتبه شکرت منم بعد از ۷سال انتظار طعم مادرشدن رو چشیدم...خدا جونم هیچ زنی رو با انتظار امتحان نکن و ب همه ی دوستام فرزند سالم و صالح عنایت بفرما...الهیییی آمین...🌹🌹(tamana366 سابق)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خدا حفظش کنه چند سالشونه؟

ممنونم عزیزم الان 64 سالشه البته بیماریاش زیاده آرتوروز شدید دست و گردن  و جدیدا هم پادرد کراتینش بالاست و خیلی مشکلات دیگه 

از همون ابتدا هیچوقت با معضل آشپزی کنار نیومده

ممنونم عزیزم الان 64 سالشه البته بیماریاش زیاده آرتوروز شدید دست و گردن  و جدیدا هم پادرد کراتی ...

برعکس من هستن عاشق آشپزی

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738
قیمه خیلیم افتضاح شده...لپه ها یطرفن...آبشم یطرف😒😒...اصلا قوام نداره یذره ...

ی کم آرد تو آب سرد حل کن بزار خوب جوش بخوره تا بوی خامیش بره یا میتونی تو روغن سرخ کنی بعد اضافه کنی که بوی خامی نداشته باشه لعاب میده 

2706