2737
2739
فقط کارای خونه.شاید یه هفته هست از خونه بیرون نرفتم ...اقام نمیزاره تنها برم جایی.میگه با هم بریم من ...

نمیدونم چرا مردها نمیزارن زن تنها بره بیرون واسه من همیشه سوال بوده و هست حوصله تون سر نمیره تو خونه 🤔

آخه ما کاشانی هستیم و گوشت و لوبیا از غذهای سنتی ماست که تو محرمم به عنوان یکی از نذری های پرطرفداره

از شما را دیدم با برنج هم میخورن و کلی هم زعفرون داره اینی که من دیدم انگار لوبیا سفید هم هست

ولی اینی که ما درست میکنیم مثل آبگوشته با لوبیا کشاورزی و گوشت و سبزی بعد مثل آبگوشت میپزیم و آبش جدا میکنیم و موادش میکوبیم😋😋

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم عزیزم الان 64 سالشه البته بیماریاش زیاده آرتوروز شدید دست و گردن  و جدیدا هم پادرد کراتی ...

عزیزدلم خدا حفظش کنه مادر بزرگ من۷۵ سالشه هزار ماشالله اینقدر زرنگه مثل مامان شما بیچاره غدا درست میکنه واسه خالم(نزدیک همن) درست میکنه زنگ میزنه میگه بیاین ناهارتون رو ببرین یا شام...مثلا ماهی از یه شهرستانی از کرمانشاه اورده بود برای همرو تقسیم کرده بود ما رفتیم واسمون درست کرد داییم خاله هام برا همه درست میکنه میفرسته هیشکی هم کمکش نمیکنه انگار وظیفشه😕

خدا جونم مرسی❤
میشه بگی چطوری ذرست میکن، خلاصه شده،ممنون

سینه مرغ رو بزار بپزه مزه دار بعد ریش کن.دو تا سیب زمینی پخته.پیاز رنده کن توش نمک وفلفل دوتا تخم مرغ بعد چنگ بزن بزار تو یخچال بعد در بیار شکل بده بزن تو ارد سوخاری سرخ کن 

2728
نمیدونم چرا مردها نمیزارن زن تنها بره بیرون واسه من همیشه سوال بوده و هست حوصله تون سر نمیره تو خونه ...

میگرن عصبی گرفتم ....با کوچیکترین دعوایی به حدی عصبانی میشم ک تا یه چیزی نشکنم یا داد نزنم اروم نمیشم

یکی رو داشتم که خیلی دوسشداشتم                           هنوز هم دوسشدارم اما دیگه ندارمش                          
از شما را دیدم با برنج هم میخورن و کلی هم زعفرون داره اینی که من دیدم انگار لوبیا سفید هم هست ولی ا ...

عه چه جالب آره آبگوشت لوبیا ما رو با شوید پلو میخورن چقدرم مزه میده ولی چون من تهرانم بچه هام دوست ندارن این مدلی ی وقت برم کاشون مامانم نذریشو برام تو فریزر نگه میداره اونجا میخورم

ای بابا آخه چرا مگه اسیری آورده 🤕

مهربونه .هیچ بی حرمتی نمیکنه عاشق منه ولی نمیدونم چطورشه .میگه نمیتونم ازت دور اشم ..هر چند صب تا شب سرکاره ..نمیفهمم باید چیکار کنم باهاش ک خوب شه ...از بس توخونه بودم ایقد وابستش شدم ک بهم بگه تو ناراحت میشم ...ولی درهر صورت فداش بشم خو این اخلاقش ..اگه باهاش قهر کنم ایقد پکر میشه همش اه میکشه

یکی رو داشتم که خیلی دوسشداشتم                           هنوز هم دوسشدارم اما دیگه ندارمش                          
2740
 عزیزدلم خدا حفظش کنه مادر بزرگ من۷۵ سالشه هزار ماشالله اینقدر زرنگه مثل مامان شما بیچاره غدا د ...

عزیزم خدا حفظش کنه نه مامان من جوونیاش خیلی وسواسی بود و کار می کرد داغون کرده خودشو بچم ماشالله زیاد بودیم یادمه خیلی حساس بود به تمیزی دیگه استخوناش رمق ندارن خیلی افتاده شده

عزیزم خدا حفظش کنه نه مامان من جوونیاش خیلی وسواسی بود و کار می کرد داغون کرده خودشو بچم ماشالله زیا ...

عزیز دلم خدا واست حفظش کنه

مادر بزرگ منم خیلی تمیزه نوه هاش میان میریزن میپاشن مادراشون لالن یه کمک هم نمیکنن بالاخره پیرن الان وقت استراحته دختر خالم ۵ ۶ بار روی فرشش دستشویی کرده من اینقدر گفتم ک بردن شستن ..گناه ک نکردن بازم اینان توی این سن حتی غذام درست میکنن😔

خدا جونم مرسی❤
مهربونه .هیچ بی حرمتی نمیکنه عاشق منه ولی نمیدونم چطورشه .میگه نمیتونم ازت دور اشم ..هر چند صب تا شب ...

اگه از رو شدت علاقه و وابستگیه خب خوبه ولی بازهم سعی کن نظرشو عوض کنی اینجوری که نمیشه صبح تا شب نیست تو هم بشینی تو خونه استخری باشگاهی خرید