2737
2739
یه بار یه جفت کفش مجلسی  گذاشتم دیوار شماره شوهرم رو دادم یه روانی اس داده که بپوشین پاتون عکس ...

میدادی شوهرت بپوشه ا زانوب پایینم عس میدادی بگرخه🤣🤣🤣🤣

خدایا محتاج عشق و آرامشم
من یبار یه کفش جلوباز تو پام عکس دادم دیوار یه اشغالی اومد گف مدیون من شدی شصت پات چقد خوردنیه منو ...

منم کفش تابستانی گذاشتم همه اومدن گفتن تو پات عکس بده ببینیم پاخوریش چجوریه گفتم خونه نیستم همونه اگه دوسدارین 

داش باشوابیر نفر😘😘❤❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
یه بار یه جفت کفش مجلسی  گذاشتم دیوار شماره شوهرم رو دادم یه روانی اس داده که بپوشین پاتون عکس ...

میپوشید پا شوهرت عکس میفرستادی حالش جا بیاد

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
من یبار یه کفش جلوباز تو پام عکس دادم دیوار یه اشغالی اومد گف مدیون من شدی شصت پات چقد خوردنیه منو ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خدا خیرت بده چقدر خندیدم

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2740

🤣🤣🤣🤣🤣لعنتیا

حالا درسته هر گُل یه بویی داره ولی شما دیگه همه ی گُلا رو بو نکن                  پیرو متن مدرک تحصیلی: زرنگ اونیه که همه میگن ولش این تو باغ نیس در صورتی که همون صاحب باغه😎

کفش و لباس و ‌‌‌‌....بذارید تو کمدا

خیلی خوبه همه خانم هستن

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
کثافت میگفت مدیون من شدی

خواسته رو  وجدانت راه بره 

کفش و لباس و ‌‌‌‌....بذارید تو کمدا خیلی خوبه همه خانم هستن

من چند وقت پیش چند تا لباس و کفش و این چیزا گذاشتم هیچکدوم فروش نرفت اصلا از دید خارج میشه🤔🤔

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
2706