2752
2734

خاک تو سرشون همه چیو به گند کشیدن تو سایت دیوار هم دیگه نمیشه بری اه اه

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من یبار یه کفش جلوباز تو پام عکس دادم دیوار یه اشغالی اومد گف مدیون من شدی شصت پات چقد خوردنیه

منو میگی هنوزم شصت پامو میبینم حالت تهوع میگیرم

خدایا محتاج عشق و آرامشم
کوچه و خیابون و اینستا و ...دیگه جوابگو نیست؟؟؟؟

نه من اونروزو ی کیف برا اولین بار گذاشتم دیوار شماره هم نذاشتم‌.گفتم نوئه لازمم نیس..خلاصه چند تا مرد زن نما اومدن بعد شروع کردن ب پرسیدن سن و جنسیت و فلان.. گفتم مریض جنسی اینهمه جای دیگه دیوارو ول کنید حداقل بذارید آرامش داشته باشیم...میگه اینستا دیگه خز شده دیوار رو بورسه😕

درجا آگهی مو برداشتم

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
من یبار یه کفش جلوباز تو پام عکس دادم دیوار یه اشغالی اومد گف مدیون من شدی شصت پات چقد خوردنیه منو ...

😂😂😂😂

❤لیوه کانت   پیمانه م  بو                                   چاوه کانت می خانه م بو💑
من ک عمرا نوشم ۲۰۰بدم پااین

منم 

این کتون باشه نهایت ۴۵ بیشتر نمی ارزه 

۲۰۰زده انگار زر بافته 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2706