2737
2739

سلام. بچه ها لطفا یکی بیاد. من قبلا گفته بودم تازه عروسم شوهرم ول کرده رفته خونه باباش اینا واسه منم عدم تمکین زده...با اینکه من بعد از دعوایی که داشتیم و فشار عصبی زیاد فقط واسه مریضیم رفتم خونه بابام مواظبم باشن چند روز و برگردم خونم. بماند که اون هیچ سراغی ازم نگرفت تو این مدت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام چ بیشعوره

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  
2731

حالا از وقتی رفته خونشون دست پیش گرفته و طلبکاران هیچ سراغی از من نگرفته.... بعدم هی داره تو اینستا عکسای خودشو با مامان باباش میذاره... منم چن تا از فامیلم تو پیجشن کسی نمیدونه جریان مارو ولی انگار اونا تو همه فامیلشون پر کردن دعوای مارو. از بس خونوادش آدمای دهن لق و سلیطه ای هستن

شما یک ماه و نیم عروسی کردی ی ماهه خونه باباتی.. خب این چ مسخره بازیه؟ حداقل شش ماه زندگی میکردی بعد میگفتی درست نمیشه یا اعصابمو خراب کرده ن اینکه ی هفته زندگی کردی رفتی خونه بابات

2738

خب حالا سر چی دعوا کردین؟! عجب مردایی چه بی مسئولیت😒 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

بچه ها من وقتی اومدم خونه بابام هنوز مبل و وسایلم نرسیده بود که بچینم خونم. بعد حالا شوهر م رفته عکس گذاشته با پدر مادرش رو مبلای من و جهیزیه من واسه خودشون چند روز  اونجا بودن. من حتی خودم وسایلمو ندیده بودم. تو عکس کع اون گذاشت دیدم.... خیلی دلم گرفته.... همه خونمو وسایلمو میدونم مادرش اینا رفتن زیرو رو کردن... یکی یچیز بگه من چکار کنم با این شوهر احمق بچه ننه و این خونواده..... 

بچه ها من وقتی اومدم خونه بابام هنوز مبل و وسایلم نرسیده بود که بچینم خونم. بعد حالا شوهر م رفته عکس ...

خب وردار برو خونت نشستی ک چی بشه 

اونایی که میدونن؛کجاخودشونوبه نفهمی بزنن خیلی آدمای فهمیده ای هستن

واگزارشون کن به خدا  ...متاسفم  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
شما یک ماه و نیم عروسی کردی ی ماهه خونه باباتی.. خباین چ مسخره بازیه؟ حداقل شش ماه زنزگی میکردی بعد ...

واقعا اینجوریه؟ تاپیکاشو نخوندم نمیدونم مشکلاتشون چیه

ولی اگه همینطور باشه پس صبر و تحمل نداره🙄

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706