2737
2734
عنوان

هدیه از طرف خانواده شوهربعد از زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 1655 بازدید | 95 پست

من چشمم به هیچی نیست 

فقط خودم و بچه ام سالم باشیم

ولی اونا به سیسمونی گیر میدن 

اعصابم خورد میشه 

شوهرمم میگه تو سیسمونی همه چی باید باشه

و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .....😍😍😍💓💓🙌🙌
ناراحت نباش از خانواده شوهر منم هیزمی داغ نمیشه

ولی وقتی گرفتارن اولین شماره ای که یادشونه موبایل شوهر منه چه مالی باشه چه دعوا باشه .

تازه خواهر شوهر دومیم هنوز نیومده برادر زادشو ببینه الان بچم رفت تو هفت ماه کادو نخواستیم از اونا که ابی گرم نمیشه لااقل بیاد برادر زادشو ببینه عمست مثلا؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگ این چیزا خوشبحالش داره؟انشالله همه سلامت و عاقبت بخیر باشن

آره والا خوشبحالش داره. احترام براش قائل شدن. آدم دلش میگیره که با این‌همه احترام که بهشون گذاشتی برای بچه های دختراشون‌طلا گرفتن‌برای پسرشون ۱۰۰ و ۲۰۰ .

البته انشالله خوشبختی خواهرت هزار برابر بشه و خدا به مال و عمرش برکت بده. حسود نیستم بخدا. ولی دلم‌گرفت یه لحظه.

2731

مادشوهرم یه النگو پدرشوهرم یه النگو مادرم یه سرویس پدرم یه سکه تمام دادشم یه نیم سکه عموهام هرکدوم 1تومن دایی هام هر کدوم 1تومن پدربزرگم یه نیم ست مادربزرگم یه جفت گوشواره خاله ام دوتومن  دوستام نفری500اوردن  خواهر شوهرام نفری یه تومن فامیل های دورهم رنج 600-800  

من ک ب شوهرم گفتم نه انتظار گوسفندو قربونی و این جیزا از خانوادت دارم نه تو از خانواده من انتظار سبمسونی داشته باش

خودم حقوق دارم میگیرم

درگیر رسم و سوم بخوایم بشیم همش دردسر و بحث و دعواس....

در دلم خواستن مرگ کسی نیست ولی...کاش هر کس که تو را خواست بیاید خبرش
2738
حالا جالبیش این جاس تو خانوادشون رسمه گوسفندی که میکشن همه رو دعوا میکنن برای خوردن گوشتش فک کن بیچا ...

مثل عروسی ما شوهرم همه خرج عروسی با خودش بود گوسفندم با تتمه پولش خرید ولی مادرشوهر برد همه رو خونش ..بعدش به شوهرم گفتم یه تیکه گوشت حقمون نبود از گوسفنی که خودت خریدی رفت چند تیکه اورد. تازه شوهرم ناراحت هم میشه از گل نازکتر به خانوادش بگی ...به جای اینکه یخچال تازه عروسو پر کنن یخچال خودشونو که درش بسته نمیشه رو پر میکنن. واقعا هم نمیخواستم به روی شوهرم بیارم واسه دو تیکه گوشت ولی یه بحثی کردیم اونو مجبور شدم بگم...هیچ وقت نفهمیدم قوم شوهر چرا انقد ظالمن... وقتی هوا ابری میشه بیشتر دلم میگیره از کاراشون😆😆

Nothing special...
فشار نیاد یه وقت بهشون.

😔😔😔😔خیلی نااحت شدم‌از دستشون. تازه اومدن خونه ی بابام برای نامگذاری بچم جشن گرفتیم ۳۰ نفر اومدن یه تکون ندادن یه کاری کنن. درس عبرت شد برام برای بچه ی بعدیم جشنو بندازم خونه ی خودشون😡😡

مادشوهرم یه النگو پدرشوهرم یه النگو مادرم یه سرویس پدرم یه سکه تمام دادشم یه نیم سکه عموهام هرکدوم 1 ...

مبارکت باشه 

ولی این هدایا واسه ماها دیگه خیلی دور از ذهنه

و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .....😍😍😍💓💓🙌🙌
بچه ندارم فعلا ولی طبق معمول خانواده من احتمالا خودشونو بکشن از خرید و طلا و ....خانواده شوهر هم نها ...

من برعکس زن بابا دارم اجازه نمیده بابام برامون چیزی بگیره برای پسرای خواهرم پاشدن از شهرستان اومدن پیش خواهرم یه پتو نوزادی جنس بنجل آوردن برای منم گفته فرق نمیذارن همون پتو ر  میارن یه ۵۰ تومنی میشه احتمالا این از بابام

خانواده شوهرمم دستشون خالیه خودم هیچ توقعی ازشون ندارم ولی میدونم اگه داشتن دنیا رو به پامون میریختن

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
2706