2737
2739
عنوان

هدیه از طرف خانواده شوهربعد از زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 1655 بازدید | 95 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آفرین عزیزم درستشم همینه وگرنه جون یه موجود بی گناهو بگیریم فایده نداره

واقعا‌ . نمیخواستمم همینو بزارم ولی دلم نیومد خرج شام مهمونی بچمو پدر مادرم بدن. گوشتو برای اون مهمونی استفاده کردیم

نه عروسی گرفتن نه کادو دادن نه هیچی بگو یک ریال.ولی فضولی هیچی نمیکنن نه جهزیه نه سیسمونی نه هیچ چیز ...

اخ اخ فضولیشون چرا شیر خودتو نمیدی؟وایمیستادن بالا سرم ببینن بچم واقعا از شیر خودم میخوره یا الکی بغلش کردم.چرا زود ختنه کردی؟چرا؟چرااآ.......

2731
من برعکس زن بابا دارم اجازه نمیده بابام برامون چیزی بگیره برای پسرای خواهرم پاشدن از شهرستان اومدن پ ...

زن بابا از جنس همون مادرشوهره ینی اهدافشون یکیه. فک میکنن ما همیشه در حال نقشه کشیدن براشون هستیم...

عزیزم خیلی برای امضات خوشحالم خیلی عالیه 😊😊😊

Nothing special...
مثل عروسی ما شوهرم همه خرج عروسی با خودش بود گوسفندم با تتمه پولش خرید ولی مادرشوهر برد همه رو خونش ...

مادر شوهر منم باهامون دقیقا همین کار و کرد دقیییییقا حالا سر این گوشت تو پاتختی خاله شوهرم میزد از رو پام محکمااااااا میگفت تو کاریت با گوشتا نمیشه ها خودشون میدونن چیکار کنن حالا اصلا من خبر از گوشت نداشتم به هر چی فک میکردم جز اون گوسفنده🤣🤣🤣

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2740
من ک ب شوهرم گفتم نه انتظار گوسفندو قربونی و این جیزا از خانوادت دارم نه تو از خانواده من انتظار سبم ...

اینحوری خیلی خوبه. ولی مثلا با مادرشوهری که من دارم ظاهرشو خوب نشون میده ولی اگه بخواد نیش بزنه بگه مادر دختر فلان کارو میکنه چنان کارو میکنه خیلی ناراحت میشم خیلی حساسم ینی رو خانوادم حساسم...تازه این در حالیه که از گوسفند و اینام به هیچ عنوان خبری نیست....خوش به حالت که قوی هستی

Nothing special...
مادر شوهر منم باهامون دقیقا همین کار و کرد دقیییییقا حالا سر این گوشت تو پاتختی خاله شوهرم میزد از ر ...

بالاخره نوبت ما هم میرسه 💪💪💪 باور کن...همینجوری هم نمیمونه...

Nothing special...
واقعا‌ . نمیخواستمم همینو بزارم ولی دلم نیومد خرج شام مهمونی بچمو پدر مادرم بدن. گوشتو برای اون مهمو ...

👌👌👌حالا یکمش اشکال نداره

ولی خیلیا کلشو خودشون و فامیل میخورن

خیلی بدم میاد.. خون اون موجودو میریزیم حداقل بدیم نیازمندا استفاده کنن

من چشمم به هیچی نیست  فقط خودم و بچه ام سالم باشیم ولی اونا به سیسمونی گیر میدن  اعصابم ...

بهش بگو تو که نمیتونستی واسه بچت چارتا وسیله بگیری واسه چی خواستی پدر بشی؟

بگو بچه ی توئه بچه بابام نیست که

خانواده شوهر من نه مهمونی دادن نه گوسفند کشتن. یه دستبند طلا برا دخترم هدیه دادن. خودمم هیچی. پدرشو ...

وا برات دستبندم گرفتن تو الان گیر ی گوسفندو مهمونی هستی 

مغزهای بسته ،دهانهایشان همواره باز است
من بیشترحرص میخورم یاد روز عروسیم میوفتم که گوسفندو کشتن یه تیکه به مامانم ندادن همرو گذاشتن تو فریز ...

گوسفند عروسیمون رو بعدش ما رنگشم ندیدیم چه برسه به خودم با مادرم بخوان بدن

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

گوسفند که وظیفشونه معمولن یه مهمونیم میدن خلاصع فامیلا یه شام ننیخوان یاحداقل بعدازظهری زنونه دعوت میکنن شیرینی عصرونه چیزی کادو هم که زن همسایه میشنوه ادم زاییده میاد کادو میده چه برسه پدرمادر بزرگ

2706