2737
2734
عنوان

سیاست های زنانه😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1454 بازدید | 71 پست
اینایی که میگین از خانواده شوهرت پیش شوهرت بد نگوو.نمییییشه.. من اوایل نامزدیمون تا هفت هشت ماهه او ...

الهی عزیزم😔😔 خدا فقط جواب دل هر کسو بده  بی جا اونقد ناراحتم کردن مریض شدم افتادم درمانگاه  یماهه عقدیم هنوز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی عزیزم😔😔 خدا فقط جواب دل هر کسو بده  بی جا اونقد ناراحتم کردن مریض شدم افتادم درمانگاه &n ...

فعلا کاری نکن اگه قراره زود برید سرخونه زندگیتون یکمم تحمل کن بعدش دیگه خییلی کمتر فقط باشوهرت برو...نذار بفهمن پپه ای وگرنه فاااتحه

ببین هیچ زنی با دادوبیداد گریه‌و زاری حرف خانواده شوهرو زدن موفق نمیشه که شوهرش و بیاره سمت خودش هر ...

راس میگی عزیزم اونقد ناراحت میشم که مریض میشم بعد اسم مریض میزارن رو ادم خدا انصاف بده

2728
فعلا کاری نکن اگه قراره زود برید سرخونه زندگیتون یکمم تحمل کن بعدش دیگه خییلی کمتر فقط باشوهرت برو.. ...

قراره یسال نامزد بمونیم نمیدونم این مدتو چجوری قراره تحمل کنم نانزدمو زندگیمو دوس دارم خدا شاهده اونارو هم از ته دلم دوس داشتم الانم دارم اما دلمو خیلی شکستن خیلی

هفته ای یبار خوبه خب از اینم کمتر برم صداشون در میاد میدونم بیا و جمش کن

نه که تابلو بگی نمیام

این هفته برید خرید

هفته بعد کار پیش اومد

ببین اگه میخوای زندگی موفق و بی حاشیه ای داشته باشی خواهرانه بهت میگم زیاد با خانواده شوهرت صمیمی نشو

حرفاتو به خانواده خودت نگو

الان مستقل شدی سعی کن مستقل بودنو یاد بگیری

هر وقت تونستی از خانواده همسرت و خودت جدا شی و با هیچ کدوم از رازای دلت نگی تو زندگیت جلویی

2738
اصلا و ابدا بدون شوهرت نرو حتی واسه نیم ساعت اصلا و ابدا شروع کننده حرف نباش میگن چه خبر سلامتی ...

فدات مرسییی😚❤ اتفاقا از حرص حمله میبرم به گوشی که خودمو مشغول کنم اونارو حرص برم اوج حرص دادن من اینجوریه😂

نه که تابلو بگی نمیام این هفته برید خرید هفته بعد کار پیش اومد ببین اگه میخوای زندگی موفق و بی حا ...

من فقط با مامانم راحتم به اونم نگم حرفمو میترکم در کل کم حرفم حرفمو به کسی نمیگم ولی خیلی زودرنجم فوری اشکم در میاد خیلی بده

برای زندگی کردن درست مجبوری عزیزم

مشکل اصلی ترم به خواهر شوهر دارم کوچیکه ۱۶ سالش میشه ولی تو خونشون حرفشو همه قبول دارن یکمم زور و عصبانیه به همه نفوذ داره. اون با رفتاراش اذیت میکنه مثلا اونروز موقع خداحافظی رفته پشت سرم وایساده. شوهرم میگه وایساده بود بهت دست بده منم گفته میخواست دست بده میداد خب. اشک منو در میاره بخاطر یه بچه. از سیاستش رفته عقب وایساده اعصابمو خورد میکنه نمیدونم چیکار کنم دیگه منم اگه بد باشم نمیسوزم اخه من اصلا بدی نمیکنم هیچ محبت میکنم فقط بخاطر زندگیم

همشون همینن عزیزم

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده
مشکل اصلی ترم به خواهر شوهر دارم کوچیکه ۱۶ سالش میشه ولی تو خونشون حرفشو همه قبول دارن یکمم زور و عص ...

چند سالتونه 

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده
2706