2737
2734
عنوان

سوال ارایشگری

160 بازدید | 21 پست

یه خانومی که دوستم هست و اشنام هست نزدیک۲ساله میشناسمش ارایشگاهش دوتاخونه بامافاصله داره همیشه هم بمن محبت خاصی داشته من گفتم خیلی علاقه دارم یادبگیرم بهم گفت بیا اینجا یادت میدم عوضش توهم صبحا بیا اینجا مشتری چیزی اصلاح ایناداشت انجام بده تامن بیام کلیدمیدم بهت و درضمن هرماه یه درصد خوبی هم بهت میدم ولی عوضش توباید بهم یه سفته ۲۰ ملیونی بدی حالابنظر شمامن چیکارکنم؟خیلی دوست دارم برم هم نزدیک هم اشناس هم باحوصله یادم میده ولی من اصلا من نمیدونم سفته قانونش چیه مثل چکه؟یموقع بزاره اجرا من ۲۰ تومن ازکجابیارم😐

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بهش بگو ن فقط ب من یا  بده و اینکه کلید سالنتو نمیخوام. هر روز هر ساعتی شما خودت میای منم راس ه ...

اخه میگه صبحامیخام بیای درسالنو بازکنی تامن بیام مشتریای میان

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه
2738

میگه میخام کلیدم بدم دستت

من اکثرا اوقات رفتم ارایشگاه اونجارو سپرده بهم رفته خرید بهم اعتماد داره ولی من میگم ۲۰ تومن واقعازیاده تازه شوهرمم همچین چیزیو قبول نمیکنه ما ته حسابمون ۱ ملیون هست که اونم اجاره خونه این ماهه

برو آموزشگاه یاد بگیر با مدرک فنی حرفه ای از کجا معلوم پسفردا با این سفته یه کاری نکنه دیگه به هیچ ...

اموزشگاه دوره شوهرمم ازاین غیرت خرکیاس

تو سفته یه قسمت داره که نوشته بابت....... 

جای خالی بنویس بابت ضمانت حسن انجام کار اینجانب 

حتما روی سفته تاریخ صدور بزن (همون تاریخی که میری آرایشگاه) 

تاریخ سررسید اصلا و ابدا نزن 

پشت سفته بنویس این سفته بدون تاریخ سر رسید صادر شده و جنبه ضمانتی دارد. امضا و حتما حتما حتما اثر انگشت بزن 

روی شماره سریال سفته چسب بزن 

من کلی سفته دست آدما دارم بخاطر کارم 

ولی این موارد رو حتما رعایت کن

در غیر این حالت ها سفته نده 

2706