2737
2734

بچها من سرطان داشتم الان خوب شدم البته توخونه این گرفتم دکترگفت این توده تواصلا بسنت نمیخوره بیشترغم باده خیلی اذیتم میکنه ازطلاق میترسم کمکم کنید

از الان بگم ب هیچ وجه ب خیانت فکر نکن عزیزم یه کم صبور باش علت رو ازش بپرس ببین عیب از کجاست اگه تونستی خواستشو براورده کن و ببخشش اگه دیدی مشکل از خودشه به دلت رجوع کن ک آیا میتونی ببخشیش یا ن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترمنم خواهر نداره😔 دلم گرفت نکنه وقتی من فوت کردم تنها باشه 😔😔😔

دور از جونت 

این چه حرفیه میزنی 

باز تو سه تا بچه داری 

ما  چی 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2731

نگران نباش عزیزم دخترتم خدایی داره... چرا یه خواهر براش نمیاری

راه ظهورت را بستم ... قبول‌ خدا را چه دیدی شاید قرار است حُرِّ تو باشم

چرا واقعا انقدر خیانت زیاد شده.مجردم و واقعا دیگه دارم از اردواج بیزار میشم.به دوست پسرمم انقدر شک میکنم که همش سر این داستانا بحث داریم.عزیزم خیلی سخته میفهمم.همش با خودت مرور میکنی که چکار کردی که اینجوری شده.با خودت بشین فک کن.ببین میتونی ببخشیش یا نه.میتونی فراموش کنی یا باید یک عمر استرس اینو داشته باشی ک باز خیانت نکنه.البته در صورتیه ک از رفتار خودش پشیمون شده باشه.اگر در جریانه که شما موضوع رو فهمیدین باید فکر اساسی کنین.ادمی که یبار خیانت میکنه باز هم خیانت میکنه.به نظر من خیانت جای بخشش رو نداره.صبور باش و فک کن و منطقی تصمیم بگیر برای زندگیت

2740

منم ندارم اتفاقا تک دختر بودن خیلی خوبه 

الان دیگه همه با دوستاشونن نه فامیل و خواهر برادر

بعدم ان شاالله خدا بهت عمر طولانی و باعزت بده

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست

من خیلی سختی کشیدم مامانمم مریضه نمیتونم بهش بگم یه عالمه دردودل دارم الام دارم همینجوری اشک میریزم

بچها من سرطان داشتم الان خوب شدم البته توخونه این گرفتم دکترگفت این توده تواصلا بسنت نمیخوره بیشترغم ...

خداروشکر ک خوب شدی... چجور حرفایی زده بودن

راه ظهورت را بستم ... قبول‌ خدا را چه دیدی شاید قرار است حُرِّ تو باشم