2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای خدا چقدر خیانت زیاده 

من تو دنیای واقعی هم دیدم خیلی زیاد

خاک برسر فضای مجازی و مردان و زنان هول

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست

یاخدا مردا همه چرا اینجور شدن😨عزیییییزم مطمنی؟

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
گوشیش همراه من رونصب کردم گوشی خودم فهمیدم مکالماتشوباراولش نبودچندباربخشیدمش چیکارکنم الان دارم خفه ...

توبه گرگ‌مرگ 

نبخش

خانواده ات پشتتن؟

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
گوشیش همراه من رونصب کردم گوشی خودم فهمیدم مکالماتشوباراولش نبودچندباربخشیدمش چیکارکنم الان دارم خفه ...

حضوری هم بوده؟ چی میگفتن

راه ظهورت را بستم ... قبول‌ خدا را چه دیدی شاید قرار است حُرِّ تو باشم
2706