2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شماره دکتر حبشی برات میفرستم تو تلگرام یا واتساپ براش مشکلتو بگو چندروزه بهت جواب میده یا میتو ...

شماره دکترحبشی 09155011764

اینم سایتش mf-shahedan.com

راه ظهورت را بستم ... قبول‌ خدا را چه دیدی شاید قرار است حُرِّ تو باشم
2731
چه فرقی داره داشتن حق طلاق یانداشتنش دخترم بم میرسه مهریم چطوری میشه؟

اگر مهریه میخوای اول باید تقاضای مهریه کنی

بعد که پروسه گرفتن مهریه انجام شد تقاضای طلاق بدی

از روی چنتا زمان تماس از کجا میدونی خیانته؟

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
خیلی خیلی ممنونم

خواهش میکنم عزیزم امیدوارم راه حلش برات کارساز باشه و آقات سرعقل بیاد و زندگیت شیرین بشه

راه ظهورت را بستم ... قبول‌ خدا را چه دیدی شاید قرار است حُرِّ تو باشم
2740

اگر چندبار هست با مدام بخشیدن هیچی درست نمیشه باید حسابی بترسه تا حساب کار دستش بیاد و به غلط کردن بیفته .

مردها فکر میکنن خیانت که بکنن چند روز تو خونه زنشون قهر میکنه بعد مجبور به آشتی کردن هست برا همین خیلی راحت دوباره و دوباره خیانت میکنن

باید تا پای طلاق ببریش محکم و با اعتماد به نفس باشی تا به غلط کردن حسابی بیفته .اما این ماجرا چندماه زمان میبره اعصاب خودت خورد میشه خانواده ها درگیر ماجرا میشن و درصدی هم ریسک داره که ممکنه قضیه یهو جدی بشه .

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
چه فرقی داره داشتن حق طلاق یانداشتنش دخترم بم میرسه مهریم چطوری میشه؟

حق طلاق اگه نداشته باشی بعضی مردا پوستتو میکنن تا طلاقت بدن بعدم جونتو به لبت میرسونن تا مهریتو ببخشی طلاق بدن ممکنه بچه رو حضانتشو بهت ندن. دخترت که تا 7 سالگی پیش خودته.دادگاه شرایط شوهرتو اول میبینه که میتونه حضانت بچتو بعهده بگیره یانه اگه ببینن معتاد یا تمکن مالی نداره میدن به تو

میشه لطفا برای حاجت دلم یه صلوات بفرستین  

مهریتم بستگی به اوضاع مالی شوهرت داره بجز یه ماشین ویه خونه ای که داره مرد، چون از اونا استفاده میکنه اونا رو نمیدن . اگر شوهرت بگه قسطی دادگاه قبول میکنه که هر دو سه ماه یه بار یه سکه بده اگرم همه مهریتو داشته باشه ازش همشو میگیرن بهت میدن

بازم میگم خیلی مطمئن شو از خیانت شوهرت .شاید دیگه تکرار نکنه و تو اشتباه میکنی ،اگرم مدرکی داری برای اثباتش نگهدار.برای طلاق عجله نکن.انشالله اشتباه باشه و زندگیت خراب نشه