2737
2739
عنوان

کسی تازگی ها مبل خریده؟❤🤔

2043 بازدید | 135 پست

سلام دوستان

من میخوام ماه دیگه برم مبلمان واسه جهیزیم بخرم

به نظرتون ۷ نفره کافیه؟

(مامانم میگه ۹ نفره بخریم ولی حس میکنم واسه ما ۷ نفره کافی باشه🤔)

و اینکه الان مبلمان مدرن و کلاسیک هرکدوم تو چه رنج قیمتی هستن؟

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همون 7 نفره بگیر و اینکه زیاد بزرگ نگیر مبلاتو حتما اگه بودجت میزسه نهار خوری 6 نفره باهاش ست بگیر&n ...

عهه میخواستم ناهار خوری ۴ نفره بخرم🤔

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
خونت چن متره من نه نفره الان دارم خوبه واسه ۹۵ متر نمی‌دونم سالنش چن متره ولی خونه آیندم براش خیلی ...

خونمون ۱۸۵ متر هست ، پذیرایی حدود ۴۵ متره

2738
بستگی ب متراژ سالنت داره

حدود ۴۵ متر هست

الان ب همسرم پی ام دادم ببینم دقیقا چقده😅😅

نه من گرفتم پشیمون شدم 6 نفره بگیر ست مبلتو بذار تو سالنت  شیک تره برا تو اشپزخون6 بعدا بگو همس ...

مرسی عزیزم😍😍😍 اگه تجربه دیگه ای هم دارید واسه خرید جهیزیه ممنون میشم بگید😘😘😊🤗

2706