2733
2734
عنوان

کسی تازگی ها مبل خریده؟❤🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 2043 بازدید | 135 پست
من پارسال برا جهيزيه م مبل٩نفره خريدم و ناهارخوري ستشون٨نفره از مبلام راضيم اما ناهارخوري برا ما كه ...

پذیراییتون چن متر هست گلم؟

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
ما تهران نزدیک رباط کریم و جاده شهریار هستیم.به همه ی شهرها و استان ها ارسال داریم. فوم سرد دارای د ...

نزدیک رباط کریم یعنی کجا ادرس دقیق بدید من بچہ ی پایینم میشناسم اونورارو

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فکر کنم اشتباه میکنی

خونه ۱۸۵متری حداقل نود متر سالن داره

باید مبل و نهارخوریتو بزرگ و بیشتر برداری که خالی نمونه

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوشبخت بشی عزیزم و اینکه چیزای ریز ریز زیاد نگیر عوضش اونوچیزایی ک میگیری شیک بگیر مثلا همین مبلمان ...

عزیزم الان همسرم گفتن ۵۰ متر هست پذیراییمون تقریبا

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
2738
بیشتر مدل این سبکی میپسندم (طرح و رنگ و ... منظورم نیست فقط سبکش😅)

عزيزم سعي كن مبلات زياد بزرگ نباشن وقت جابجايي و تغيير دكور خيلي اذيت ميشي

من تجربه نداشتم مبل سه نفره من مثل قايق موتوريه😂

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
فکر کنم اشتباه میکنی خونه ۱۸۵متری حداقل نود متر سالن داره باید مبل و نهارخوریتو بزرگ و بیشتر ...

نمیدونم دقیق الان همسرم گفت ۵۰ متره سالن🙄

من یه ماه پیش یه راحتی هفت نفره با میز ناهار خوری چهار نفره گرفتم دوازده تومن

چه رنگی؟😍😍

عزيزم سعي كن مبلات زياد بزرگ نباشن وقت جابجايي و تغيير دكور خيلي اذيت ميشي من تجربه نداشتم مبل سه ن ...

😂😂😂😂

پذیراییتون چن متر هست گلم؟

حدود٤٥متر

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2706