2703
2553
عنوان

کسی تازگی ها مبل خریده؟❤🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 2032 بازدید | 135 پست
خب نه نفره ام خیلی کمه که میز ناهار خوری ۸ نفره ام باید بگیری وگرنه اصن انگار خالیه سالنت

جدی میگی؟😯🤔

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبلمان کلاسیک ما میزنیم 4500.  4700 خریدتونم مستقیم از تولیدی هستش قیمت ها خیلی نسبت به مغازه ...

کدوم شهرید عزیزم؟

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
2720
مرسی عزیزم😍😍😍 اگه تجربه دیگه ای هم دارید واسه خرید جهیزیه ممنون میشم بگید😘😘😊🤗

خوشبخت بشی عزیزم و اینکه چیزای ریز ریز زیاد نگیر عوضش اونوچیزایی ک میگیری شیک بگیر مثلا همین مبلمان خیلی مهمه تو حهزیه اگه بودجت میرسه میبینی تفاوت انچنانی نداره نهار خوری 8 نفره بگیر چون خونت متراژش بالاس 

کدوم شهرید عزیزم؟

ما تهران هستیم.نزدیک رباط کریم.به همه ی شهرها و استان ها هم ارسال میکنیم.فوم سرد دوسال ضمانت داره استفاده میکنیم.رنگ و جنس پارچه به سلیقه ی خودتون.هرنوع مبلی هم بخواید میتونیم براتون بزنیم .کاملا تضمینی .هدفمون تولید کالای با کیفیت ایرانی هستش😊

2714
بنطرم شما مبل سلطنتی بگیر با نهار خوری ست بعدها همسرت ی راحتی برا جلو تو وی میگیره

بیشتر مدل این سبکی میپسندم (طرح و رنگ و ... منظورم نیست فقط سبکش😅)

شما کجا هستید.منم در نظر دارم مبل بخرم.

ما تهران نزدیک رباط کریم و جاده شهریار هستیم.به همه ی شهرها و استان ها ارسال داریم.

فوم سرد دارای دو سال ضمانت

جنس و رنگ پارچه به سلیقه ی خودتون

خریدتون مستقیم از تولیدی هستش و خیلی به صرفه میشه

مرسی عزیزم😍😍😍 اگه تجربه دیگه ای هم دارید واسه خرید جهیزیه ممنون میشم بگید😘😘😊🤗

من پارسال برا جهيزيه م مبل٩نفره خريدم و ناهارخوري ستشون٨نفره از مبلام راضيم اما ناهارخوري برا ما كه كاربردي نداره فقط فضاي زيادي رو گرفته بدون هيچ فايده اي.....

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
خوشبخت بشی عزیزم و اینکه چیزای ریز ریز زیاد نگیر عوضش اونوچیزایی ک میگیری شیک بگیر مثلا همین مبلمان ...

مرسی عزیزممم😍😍😍

2706