2733
2734
عنوان

خانوما دوست دارید برید خواستگاری

151 بازدید | 33 پست

خانومای عزیز تا به حال با خودتون فکر کردید کاش می تونستید از پسر مورد علاقتون خواستگاری کنید ؟ حسرتش رو دلتون مونده ؟یا تا به حال شده از پسری خواستگاری کنید و چی شده بیاید تعریف کنید جوابش چی بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فعلا میخوام درس بخونم....لامصب حسرتش به دلم موند به یکی بگم...

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
2728
من این کار کردم پشیمونم نیستم چون به سطحی از استقلال شخصیتی رسیده بودم، ایشونم خیلی استقبال کردن اما ...

اما؟

ازامروزشروع میکنم💪 19/1/99                       من باتوصدنفرررم💪دنبال دردسررررم😇😈
2740

همیشه میگم چرا من باید انتخاب بشم چرا من نمیتونم انتخاب کنم ... حتی اینو حق خودم میدونم که اگه از کسی خوشم اومد بتونم انتخابش کنم .... البته حدس میزنم اگه یه روزی عاشق بشم شاید اینکارو بکنم 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
من فعلا میخوام درس بخونم....لامصب حسرتش به دلم موند به یکی بگم...

چه رشته ای میخونی؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

خواستگاری رو دوس ندارم اما اینکه بهش بگم دوسش دارم اصلااا برام عار نیست چون دارم به احساسِ خودم احترام میزارم و ارزش میدم!!

تیکرِ روزِ تولدم هستش که مصادف میشه با دوطرفه شدنه همین عشقی که تمامِ وجودمو گرفته!!❤

نهه خیلی مغرورم تو این زمینه متاسفانههه ...اگه اینجوری بود تا اخر عمر مجرد میموندم همین الانشم میخوام با خواستگار حرف بزنم حواسمه مدلی رفتار نکنم طرف فک کنه خوشم اومده😐😐😐😐

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.