2733
2739
عنوان

خانوما دوست دارید برید خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 151 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من این کار کردم پشیمونم نیستم چون به سطحی از استقلال شخصیتی رسیده بودم، ایشونم خیلی استقبال کردن اما ...

اما؟؟؟

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
ایشون قصد مهاجرت داشتن و من نمیتونستم برم و تمام شد!

عه وا میرفتی خو  حیف شدا😂

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2731
خوب چرا دوست نداری می شه بگی ؟

من كه شوهرم استاد حل تمرينمون بود .يه بار برام ابرو انداخت بالا با لبخند منم ديكه بيخيالش نشدم يه بارم كه دعوامون شد كات كرديم باز خودم بهش بيام دادم كفتم ميدونم دوستم داري بس جرا خودتو ميخاي عذاب بدي هههههه جه اعتماد به نفسيم من

2740
لابد دو صفحه مونده فقط!

اره😂

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
نهههه هرگز،حتی اگه جونمم برای طرف دربره خواستگاری نمیکنم😐

اره واقعا جنبشو ندارن اینو به چشم دیدم خیلی مردا از این شرایط سوءاستفاده می کنن یه مدت با دختره می مونن چون می دونن می خوادشون بعد هم ولش می کنن 

چرا فقط شما اقایون باید بتونید برید خواستگاری ما خانوما چقدر گناه داریم همش محدودیت اه 

نه اتفاقا بهتره.یه پسر هرچقدرم نه بشنوه زیاد به هم نمیریزه ولی یه دختر اگه نه بشنوه دنیاش ویرون میشه