2733
2739
عنوان

دلداریم بدید.. کیا نی نی شون دختره

| مشاهده متن کامل بحث + 1929 بازدید | 92 پست
منم دوتا دختر دارم خیلی راضی ام 

خدا حفظشون کنه

خلاصه ی دنیای یک زن:صدایِ بَمِ مردانه ایست که زیر گوشش مدام تکرار میکند:تا ابد دوستت دارم😍💕❤خداجونم خودت مواظب همسر مهربون و همه چی تمومم و دخترای گلم باش.نفسم به نفس سه تاشون بنده👨‍👩‍👧‍👧
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هركس هرحرفي ميزنه اهميت نده

تويي كه مادر اوني و بايد براي اون ارزش قائل بشي 

وقتي خدا از يه قطره اب انسان ساخته 

قدرت خدا رو به رخ بقيه بكش نه جنسيت بچه ات رو 

تا زني نباشه مردي كامل نميشه 

بگو چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری عروسم بگه جادوگری  به جاش میزایم دختری جامو بندازم تو پ ...

😂😂😂دقیقا عروس میاد پسرو ورمیداره میره حالا بزار هفته ای ماهی پاشو بزاره خونه مامانش.ولی دختر اگه شوهرشم نزاره یه گریه کنه میارتش.

خدایا هیچوقت تنهامون نزار..
2742

نمیدونم اینایی ک ناشکری میکنن از عواقبش نمیترسن😞مثلا طرف بچش دختره ناراحته بعد دنیا بیاد ی پسرناقص باشه یا بلعکس

من از اولش ک باردارشدم ب اسم دخترصداش میزدم ان تی گف پسره ناراحت شدم ولی بازم ب اسم دخترصداش میزدم

برا انومالی ک رفتم گفتش ک دختره😍😍😍😍

ﻣﻦ ﯾﮏ ﺁﺭﯾﺎﯾﯽ ﺍﻡ،ﺍﻫﻮﺭﺍﻣﺰﺩﺍﯼ ﻣﻦ ﺍﻟﻠﻪ ﺍﺳﺖ.ﺍﺯ ﺗﺒﺎﺭ ﮐﻮﺭﻭﺷﻢ،ﻭﻟﯽ ﺷﺎﻫﻢ ﺣﺴﯿﻦ ﺍﺑﻦ ﻋﻠﯽ ﺍﺑﻦ ﺍﺑﯿﻄﺎﻟﺐ (ﻋﻠﯿﻪ ﺍﺳﻼ‌ﻡ) ﺍﺳﺖ.ﺍﺯ ﺩﯾﺎﺭ ﺁﺭﺷﻢ، ﻭﻟﯽ ﮐﻤﺎﻧﺪﺍﺭ ﻣﻦ ﻣﺴﻠﻢ ﺍﺑﻦ ﻋﻘﯿﻞ ﺍﺳﺖ.ﺍﻣﭙﺮﺍﻃﻮﺭﯾﻢ ﻫﺨﺎﻣﻨﺸﯽ ﺍﺳﺖ ،ﻭﻟﯽ ﺟﻐﺮﺍﻓﯿﺎﯼ ﻣﻦ ﺑﯿﻦ ﺍﻟﺤﺮﻣﯿﻦ ﺍﺳﺖ.ﺷﺎﻩ ﻋﺒﺎﺱ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ،ﻭﻟﯽ ﺷﺎﻩ ﻣﻦ ﻋﺒﺎﺱ ﺍﺑﻦ ﻋﻠﯽ (ﻉ) ﺍﺳﺖ.ﺁﺭﯼ ﻣﻦ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﻢ ﻋﺎﺷﻖ ﮐﺎﻭﻩ، ﻣﺪﯾﻮﻥ ﻧﺎﺩﺭﺷﺎﻩ ،ﻭﻟﯽ ﭘﯿﺎﻣﺒﺮﻡ ﻣﺤﻤﺪ ﺍﺑﻦ ﻋﺒﺪﺍﻟﻠﻪ (ﺹ) ﺍﺳﺖ.قدﻣﺖ ﮐﺸﻮﺭﻡ ﺍﺯ ﻣﺎﻭﺭﺍﯼ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺑﻪ ﻗﺪﻣﺖ ﺁﻥ ﻣﯿﻨﺎﺯﻡ ﻭ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﻫﺎﯼ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﮐﺸﻮﺭﻡ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ،ﻭﻟﯽ ﺗﻤﺎﻡ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﻫﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﺭﺍ ﺩﺭ ﮐﻼ‌ﻡ ﻣﻮﻻ‌ﯾﻢ ﺣﯿﺪﺭﮐﺮﺍﺭ،ﻋﻠﯽ ﺍﺑﻦ ﺍﺑﯿﻄﺎﻟﺐ (ﻋﻠﯿﻪ ﺍﻟﺴﻼ‌ﻡ)ﻣﯿﺒﯿﻨﻢ.ﺁﺭﯼ ... ﻣﻦ ﯾﮏ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﻢ ﻭ دوست ندارم ﮐﺴﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺍﺳﻢ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﮐﺸﻮﺭﻡ؛ ﺑﻪ ﺍﻋﺘﻘﺎﺩﺍﺗﻢ ﺿﺮﺑﻪ ﻣﯽ ﺯﻧﻨﺪ..من_یک_آریایی_مسلمانم💙کاربری دوم🤢

باید تبریک بگیم معمولا...این شمایین که باعث میشین چه نظری در مورد دخترتون بدن ..طرف کودکه شوهرش میده بعد نه درس نه تحصیل نه هیچی بعد پسرشو میفرسته درس بخونه کار کنه میگه موفق شده! 

دخترتونو دوس داشته باشین دوست نه عاشقش باشین تا بقیه ام دوسش داشته باشن...شما به دخترت بها بده ..تا بقیه ام ارزش بدن...

امضام نیومد:|👐
2740
بله و اتفاقا یکی از اون ادمایی که همش با کنایه بم میگه دختردارشدی زن داداشمه... من خوشحالم ک بچم دخت ...

عزیزم چرا به زن داداشت یکبار برای همیشه نمیگی

اِ دختر دار شدن انقدر بده ، پس تازه دارم خانوادت رو وقتی تو دنیا اومدی درک میکنم.  

به هر کی بهت گفت بگو جالبه شما هم دختر بودید و انقدر شخصیت دختر رو پایین میارید.تعارف رو بذار کنار دخترت یه پشتیبان میخواد

معمولا این حرفارو هم فقط خانما میگن در صورتی که خودشونم دخترن مگه اینا رو انداختن دور موقع تولد.

پسر خاله همسرم سومین دخترش دنیا اومده.اولش همه ناراحت بودن چون خیلی پسرین.حالا که دنیا اومده بیا و ببین چیکار براش میکنن.همش میگم خدایا چی میشد منم سه تا دختر داشتم  

ب این فک کن ک بعضیا چن ساله منتظرن خدا بهشون بچه بده و دختر و پسرشم مهم نی واسشون اما از این موهبت الهی بی نصیبن، اگه خیلی زنی دخترتو ی جوری تربیت کن ک سربلندت کنه تا دهن همه اینایی ک ی روزی واسه جنسیتش سخره گرفتن بسته شه و بهت بگن دمت گرم 

خدایا شکرت میشه واسه سالم بغل گرفتن تو دلیم صلوات بفرستین  

آدم خودش زن باشه و چنین مزخرفاتی بلغور کنه...!

خجالت آوره واقعا، اون احمقایی که این حرفا رو میزنن مطمئنا یه عده آدم توسری خور بدبختن که هیچی نشدن و بیعرضگی خودشون رو میندازن گردن جنسیتشون  

من به جنسیتم افتخار میکنم و هیچ وقت هیچی کمتر از مردا نداشتم و تو هر جمعی بودم از خانواده تا دانشگاه و محیط کار از همه مردای اطرافم بهتر بودم، از خدامم بود دختردار بشم که بشه همدم و هم صحبتم اما خدا جور دیگه خواست، منم ازش شاکرم و پسرم رو دوست دارم اما خب هنوزم دلم دختر میخواد

والا ما دخترا بیشتر ب درد مامان بابامون خوردیم تا داداشام اونا بی عرضه ما مث مرد از همه نظر کمک حال ...

بخدا 

مادربزرگ منم فکر میکرد هنوز خان هسیم پسرخوبه عشق نوه پسر بود اخرا

😐پسر عموم که میومد میگفت بچه رو گفتن باشه باغ دل نه داغ دل این چیه 

خدا 

😂😂تا اخر عمرشم من بهش رسیدم 

هر چی ام داشت داد به من به پسراش نداد چه رسد نوه پسری ش 

متاسفانه جامعه هیچوقت از ادمای بی فرهنگ خالی نمیشه...بچم ک دخترشدخاهر شوهرم بم گف وقتی دنیااومد داداشم میکشدش منم بهش گفتم خوبه خودتم دخترداری چطور بخودت اجازه میدی درمورد جگرگوشه من اینحرفو میزنی یه شوهرمم گفتم گف اون غلط کرده بجای من تصمیم گرفته یا حرف زده من بچمو دوسدارم...خلاصه یکماهه با خاهرشوهرم قهریم ...ولی ازبس بهم حرف میزنن از جایی که توش زندگی میکنم و کسانی که اینجوری زجرم میدن متنفرم ... خدایا حق من و بچمو ازشون بگیر

2706