2703
2553
عنوان

دلداریم بدید.. کیا نی نی شون دختره

1886 بازدید | 92 پست

سلام من باردارم توراهیم دختره خیلیم دوسش داریم ولی تو محلی زندگی میکنم که اطرافیانم به دختر بها نمیدن...دلم گرفته حس میکنم نظر اونا داره بمنم سرایت میکنه اخه همش بم میگن پسر بهتره از دختر چکارکنم که این حس بد رو از خودم دور کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نظرشون به یه ورت باشه کاش اونایی که جنسیت بچه براشون مهمه اصلا بچه نیارن اون دختر مظلوم چ گناهی کرده گیر یه سری قبایل عقب مونده افتاده

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 
2456

بزن تو دهنشون... غلط کردن... حتما اونایی که میگن زنن؟؟؟ دختر به این خوبی هدیه خداست.. قربونش برم من...تو محکم وایسا جلوشون.. نزار جرات کنن حرف بزنن

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

کسی که این تاپیک میزنه یعنی خودش هم این باور داره که پسر بهتره.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2714

من😀😘 فدا سرت در عوض خودت ملکه وار باهاش رفتار کن⁦❤️⁩⁦❤️⁩جاااان دختر ملکه اس

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
2706