2737
2739
عنوان

کسی هست همسرش وسواس فکری داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2336 بازدید | 114 پست
اصلااااا.درمان چی؟؟؟ یکی دیگه ام بدبخت میکنید. سرمن اومد والا واسه شوهرم زن گرفتن خوب بشه حودمم مر ...

با اون روشی که نوشتی تونستی جواب بگیری عزیزم 

به آرزوهام قول رسیدن دادم.😄 من لایق بهترینام😄
متاسفانه داشت ولی چند ساله دیگه تکرار نشده یا توی دوره مانیا هست یا رفع شده دکترا میترسن داروی دوز ...

ب احتمال زیاد وسواسش ب خاطر دوقطبی بودنش هم هست و دلیل اینکه وسواسشون سیزده سال طول کشیده ب خاطر مشکل پنهان دو قطبی بودنشونه... کاش خودتونو پای لین زندگی نسوزونین همین

تیکر بارداری نیستا تیکر رژیممه وزن هدف60کیلو قد:168وزن الانم 65
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلااااا.درمان چی؟؟؟ یکی دیگه ام بدبخت میکنید. سرمن اومد والا واسه شوهرم زن گرفتن خوب بشه حودمم مر ...

دقیقا منم دارم مریض میشم باور کن

#بزرگی سرار به گفتار نیست #دوصد گفته چون نیم کردار نیست.
خسته که شدم خداییش ولی ما قبل ازداوج همو دوست داشتیم الانم بیشتر از قبل دوسش دارم ولی خداییش لذتی از ...

قبل ازدواج از مشکلشون خبر نداشتی؟؟ 

2742
خودم که نه.ولی برو تاپیک سیتارا خیییلیا جواب گرفتم.صفحش یادم نیست اما صفحات اخرش یکی خیلی قسم میخورد ...

تاپیک سیتارا کدومه؟؟ 

قبل ازدواج از مشکلشون خبر نداشتی؟؟ 

آره  فکر میکردم میتونم درستش کنم

ولی سخت تر از اونی بود که فکر میکردم

2738
شوهرمن هم دوقطبی داشت هم وسواس عملی شدید.بحدی که گوشی وکنترلم میشست.یعنی دیوانه کردمنو.....

جدا شدی؟

خسته که شدم خداییش ولی ما قبل ازداوج همو دوست داشتیم الانم بیشتر از قبل دوسش دارم ولی خداییش لذتی از ...

خوب شماازخوبیتونه انشالا ک بزودی زووودخوب شه شماهم جواب ابن زحمتاتون رومیگیرن ..

ینی من اگ خاستم ازدواج کنم باید ب طرفم بگم ک وسواس دارم؟؟😩😰

هاپو همتونو بخوره😐                                                            https://harfeto.timefriend.net/16512440198752
منم همش فکرمبکنم ذهنم خیلیی شلوغه اصلن نمیتونم تمرکزکنم اصلن توزمان حال نیستم حتی توخابم میفمم ک ذهن ...

منم مثل شمام متاسفانه. اصلا تمرکز ندارم. هوشم و حافظه م کم شده. الان چندین ماهه نتونستم 5 صفحه پایان نامه بنویسم. 

به نظرم اومدن به اینجور سایت ها مثل نی نی سایت و نوعروس و اپلیکیشنهایی مثل اینستاگرام خیلی باعث این قضیه میشه.چون مدام ذهنت درگیر موضوعاتی میشه که به تو ربطی نداره و اگه این اپ ها نبودن هیچ وقت با همچین مسائلی درگیر نمیشدی و ذهنت رو مشغول نمیکردن. 

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!

دعام کن خوب شم.مرسی

هاپو همتونو بخوره😐                                                            https://harfeto.timefriend.net/16512440198752
خوب شماازخوبیتونه انشالا ک بزودی زووودخوب شه شماهم جواب ابن زحمتاتون رومیگیرن .. ینی من اگ خاستم از ...

اگر نگید بعدا میتونه از دادگاه حکم طلاق بگیره

ولی شما اگه برید دنبال درمان قبل از ازدواج کامل درمان میشید چون هنوز اولشه و ساده ست مشکلتون

2706