2737
2734
چقدر عجیب و غیر  عادلانه.... یکی پدر خوب داره دعا میکنه از دستش نده  دوستم پدر بد داره ن ...

😓😓😓😓😓😭😭😭😭😭🤧🤧🤧 ای خدا کاش از دست مامانم راه فرار داشتممم کاشششش ازش متنفرممم اشغال کثیف نجسسسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😓😓😓😓😓😭😭😭😭😭🤧🤧🤧 ای خدا کاش از دست مامانم راه فرار داشتممم کاشششش ازش متنفرممم اشغال کثیف ...

وا🤤

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
اره عزیزم .دیگه نفس کشیدنم  سخت شده برام .چه کنم . 😢😭

الهی براش دعا کردم ۷تا حمد به نیت سلاامتیش میخونم .ان شاءالله به حاجت دلت برسی😢😢😢😢

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2742
اره عزیزم .دیگه نفس کشیدنم  سخت شده برام .چه کنم . 😢😭

عزیزم😢😢 الهی خدا به دلت نظر کنه و حال شوهرت خوب شه.... واقعا ناراحت شدم😔

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
😓😓😓😓😓😭😭😭😭😭🤧🤧🤧 ای خدا کاش از دست مامانم راه فرار داشتممم کاشششش ازش متنفرممم اشغال کثیف ...

درکت میکنم یکی از مشکلات غیر قابل حل داشتن مادری بد و سنگدله

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
درکت میکنم یکی از مشکلات غیر قابل حل داشتن مادری بد و سنگدله

ای خداااا....اونوقت مادر من که مثل فرشته بود دیگه بینمون نیست😢😢😔😔😔

2740
ای خداااا....اونوقت مادر من که مثل فرشته بود دیگه بینمون نیست😢😢😔😔😔

مادر اگه بد باشه دنیا و آخرت رو تباه میکنه .خیلی سخته خیلی از درد کمر هم بدتره .دردیه که درمان نداره😢😢

چقدر هممون گناه داریم.....  

هممونم جرات حرف زدن نداریم 

میتزسم از روزی که همه حرف بزنن

همه چی آشکار شه

اون موقع همه از جبهه خودشون یه قدم عقب میرن

خود خدا گفته خلق الانسان فی الکبد که انسان را در سختی آفریدیم 

اگه اشتباه نکرده باشم 

کلا ادم مذهبی ای نیستم اما معتقدم ولی گاهی فقط خسته میشم

مادر اگه بد باشه دنیا و آخرت رو تباه میکنه .خیلی سخته خیلی از درد کمر هم بدتره .دردیه که درمان نداره ...

چه بد😕😕

ولی زندگی مثل یه سینوسه به ازای یه صعود یه نزول داره

میزان گرفته هاش و داده هاش به ادما شاید برابر باشه 

معمولا آدم بعضی ادما رو از دور میبینه نمیدونه تو چه قسمت این نمودار هستن...شاید اونی که الان اوکیه یه چیزی در پیش داره و برعکس

بهای مادر خوب داشتن اینه که غم از دست دادنشو پرداخت کنی

پاداش مادر بد داشتن هم ممکنه فرزند و ازدواج خوب و ندادن هزینه ای برای ازدست دادنش و دلتنگ نشدنش

هر دو سنگینه

به نظر شما کدوم بهتره؟؟

مادر خوب داشته باشی و غمشم متحمل شی 

یا مادر بد داشته باشی غم نبودشم نداشته باشی

2706